bugün

entry'ler (184)

rapunzel kibrit satar

beni anlayan tek yazar.

görsel

günde 3 saat uyumak

günde 180 dakika ya da günde 10800 saniye uyumakla eş değerdir.

mastürbasyondan sonra peynir ekmek yiyen adam

lahmacun yiyen adamdan iyi olan adamdır.

erkekler de regl olur

süresi geçtiğinde hamile kaldığının göstergesi olmayan türdendir. (bkz: bugünde olmadım anne)

istesem sözlükteki tüm kızları düşürürüm diyen tip

Reel hayatta "android" olan yazardır. klavye yakışıklısıdır.

ak parti düşmanlarının faydasız insanlardan olması

ceza alıp çaylak yazar olduktan sonra tikimde olmayan durumdur.

elvedasına izin verilmeyen yazar

bu başlığı açan yazardır. ortega89'un uludağdan ayrılması sonucu insanlarda oluşacak depresyon halinin sözlüğü olumsuz etkilememesi için editörler tarafından gidiyom ben yaa başlığı kaldırılan yazardır.

gecenin köründe biten sigara

çişini uzun süre tutmaktan beterdir. acilen giderilmesi gerekir. aksi taktirde ağza değişek türden sigara tarzı aletler girebilir! (bkz: ağzındayken konuşma)

en iyi çikolata markası

Henüz çıkarılmamış markadır.

okeye 4 üncü olarak alınmayacak ünlüler

recep tayyip taş çalabilir dikkat etmeli.

2011 yılında hala fakir olan insan

akepe'li olmayan insandır. dışlanmış hor görülmüştür. ve aynı zamanda makarna-kömüre akepeli olandır. kimileri milyon dolarları cebine götürüp akepe ye oy atarken, kimileri de ne yapsınz açtır çoluğu çoçuğu vardır makarna kömüre oy atmaktadır. allah görmektedir ve hesabını soracaktır.

laik kesimin filistin dramına seyirci kalması

bugün filistin de, yarın iran da, hatta hatta öbür gün israil de insanlığa karşın yapılan-yapılacak bütün zulümler bu dünyada karşılıksız kalabilir belki ama biz insanlar olarak elimizden geldiğince sesimiz çıktığınca ne yapabiliyorsak bu yapılmalıdır. konu sadece filistin olunca değil, konu arafat öldükten sonra siyasi çıkarların egemen olduğu hamas terör örgütünün ülkeyi egemenliği altına alınca çıkan sorunlardan sonra sesi çıkan türk vatandaşları değil, konu; nerede bir insanlığa karşı yapılan bir suç varsa orada karşı durmaktır.

örneğin; ırak'ta milyonlarca müslüman ölürken, abd topraklarımızı kullanıp orada camileri bombalarken neredeydiniz kaçınız çıktı.

allah katına bigün hepimiz çıkacağız o zaman hepinizin yüzüne tükereceğim sahte müslümanlar sizi.

ergenekon terör örgütü ıspatı

ufo gören ile eşdeğerdir.

(bkz: ufo gören masum köylü)

faiz oranları yüzde 90 dan yüzde 7 ye inen türkiye

80 yılda 250 milyar dolar olan borcun düşük faiz sonucu(?) 8 yılda 500 milyar dolara çıkmasıyla tezat durumdur.

en son yunanistanda görülmüş,ekonominin mükemmel olduğu söylenmiş; halkın maaşlarına oy amaçlı %100 zamlar yapılmış promosyonlar dağıtılmış, oylar tavan yapmıştır. allah bu hükümeti başımızdan eksik etmesin denmiştir. oysa hükümet bir el değiştirince görülmüştür ki ekonomi bitmiştir. ab bizi kurtar diye bağırılmaya başlanmış. özelleşmeyen bir yer kalmadığı için topraklar satılmaya başlanmıştır.
(bkz: satılık yunan adaları)

said nursi ye yapılan haksız zulüm

said-i nursi değil, asıl adı said-i kurdi'dir. halkı değil kendi cebini düşünmüştür. toprakların halka verilmesine, toprak reformuna karşı çıkmış, hep cebini doldurmak amaçlı kutsal değerlerimizi ve halkın temiz duygularını sömürmüş. yüz binlerce şehit verdiğimiz, tırnaklarımızla; kanımızla elde ettiğimiz bu vatanı dış güçlerle iş birliği yaparak satmış ayrılıkçı müslüman kılığına sığınmış zavallıdır. allah katında zulümlerin en zulümü çekmesi kuvvetli bir ihtimaldir.

konu hadım olunca tecavüz avukatı kesilen laik

laiklik saplantısı olan saçma yazarın saçma başlığıyla anlamlı, içerik olarak anlamsız bir başlık ve entry.
2005 yılından önce eski ceza kanununa göre en az 20 yıl yatan tecavüzcü başlık sahibi zihniyetin ceza kanunu'nu değiştirmesi sonucu genelde 2 yılda salıverilmektedir. hal böyle olunca dolayısıyla kendi açıklarını kapatmak amacıyla hadım cezası düşünülmüş olması mercimek kadar da olsa beyincik olduğu sürece anlaşılamayacak kadar zor birşey değildir. tecavüzcüler tıkılabildiği kadar içeri tıkılmalı adı üstünde ıslah evinde dersini almalıdır. eğer ders almazsa (bkz: kesip ağzına vermek)

küçük sırlar

yeşilçam zamanında çekilmesini çok istediğim bir dizidir.

banyodan yeni çıkmış saçları ıslak sevgili

inci sözlükte cevap verilesi bir durumdur.

barda bira şişesi kırıp tehditler savurmak

viski şişesi kıramayan eziğin hareketleridir.

tek kelimeyle tayyip erdoğan

allahsız.