bugün

entry'ler (7089)

müslümanların islamı savunma nedenleri

mitoloji bilmemek, dinlerin kökenini araştırmamak.

yazarların karşı koyamadığı yiyecekler

mantıdır o!

evlat olsa sevilmeyecek tip

ana-babanın bile sevemeyeceği derecede salak, başladığı işi bitirmeyen, disiplinsiz, tembel ve saygısız tipler!

aptal olup da zeki ayağına yatan kadınlar

zeki olup da aptal ayağına yatan kadınlara "bu kadar da salak olunmaz" diye düşündürenlerdir!

2019 da asgari ücrete zam yapılmasın

adam davarını satıp gelmiş ''ben 20 senelik ustayım'' diyor: eğitim yok, disiplin, sorumluluk hiç yok. 10 da işe başlar, durmadan çay içer, 12 de iki saat öğle paydosu yapar, 16 da işi bırakır; '' gündeliğim 100 lira'' der. buna mı zam yapılacak?

islam yok gibi yaşayan insanlar

10 sene önce vefat eden ''islam amcanın'' akrabaları, arkadaşlarıdır. adam ölmüş ve yok! ne yapacaklardı?

cemal kaşıkçı

sonu gelmeyen senaryolarla gündemden düşmeyen,
Suriye'de kafa kesenleri destekleyen, müslüman kardeşler teröristleri sevicisi,
suudi prensine karşı ama dini rejimi savunan s. Arabistanlı gazeteci.

'' telefonunu dışarda bekleyen nişanlısında bıraktı,
başıma bir şey gelirse şu adamı ara dedi,
konsolosluğa girdi-çıkmayınca nişanlısı Hatice, türk hükümeti yetkilisine haber verdi-konsoloslukta öldürüldü-parçalara bölündü- kutulara kondu-uçaklara bindirildi
saatinden her şeyi dinledik-
elimizde kesin deliller var, vs'' gibi hunhar haberlerin kaynağı - bu senaryoyu dünya basınına ileten de bizimkiler.

adamı, konsoloslukta doğramak için gelenlerin görüntüleri bile medyaya servis edildi!

Belki de, kılık ve imaj değiştirerek bir yerlerde saklanan Jamal bu dehşet haberlerini okuyor, '' oh be nasıl da ortalığı karıştırdım- batıyı Araplara karşı ayaklandırdım'' diyerek ayranını yudumluyordur!

en sık değiştirdiğiniz şey

(bkz: zaman)

meryem ana

hristiyanların birinci iznik konsilinde, eski mısır mitolojindeki ana tanrıça isis'ten esinlenerek yeniden yarattığı, bakire, tanrı doğuran, göklerin kraliçesi: ana tanrıça.

fethullah gülen

malum kişilerce göğün yedinci katına çıkartıldıktan sonra yerin yedi kat dibine sokulan hainimsi.

tehlikeli karım

yeteneği ile göz kamaştıran seçkin özdemir üzüleceği bir hata yapmış bu bom-boş kalabalıklar dizisinde.

seçkin özdemir

bakışlarında damardan giren bir enerji var. tutkulu tavırları, duygusal yaklaşımlarındaki gerçeklik muhteşem. dönemin diğer ''jön'' geçinen oyuncularının işi zor!

günün fotoğrafı

görsel

günün fotoğrafı

görsel

günün fotoğrafı

görsel

günün fotoğrafı

görsel

abd akdeniz filosunun istanbula doğru yola çıkması

eyyyyy, amerika!

sen kimsin yav?

halı mağazasını yağmalayan çomarlar

bu arsız, yüzsüz parazitler her yerde: bedava yemek kuyruklarında, bedava balon peşinde. burnu kanadığı için hastanelere koşan altın bilezikli yeşil kartlılar bile var!

'' herkes bizi kıskanıyor!''.

anın görüntüsü

görsel

çoban yıldızı

aşiret dizisi: bir psikopat senaryo yazmış, psikopat bünyeleri oynatmış!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.