bugün

Ne desem bilemedim. Teşekkür ederim. Nazar konusunda tam tersini düşünüyorlar sanırım. Bulunduğum ortamda dudaklarını kıpırdatarak bir şeyler okuyan teyzelerden anlıyorum bunu.

Şaka değil de, Genetik miras diyelim biz ona..
Acil durum butonuna bastım. Ne bırakması.

Her daim mantığıyla ve ülke yararına göre hareket eden yazar..
Çok sevdiğim ve anlaştığım bir yazardır.

Mekteb i sultani hayranı, galatasaray sevdalısı bir yazardır.

Kucak dolusu sevgiler efendim.
görsel
Zaferci olmasına rağmen ilk turda bitirelim işi diye kemal dedeme oy vereceğini söyleyen büyük resmi görmüş zeki bir yazar şüphesiz.. oğanın ikinci tura kalmayacağını gören gerçekçi biri..
Saçma sapan görseller atıp, görüntü kirliliği yapan değersiz bir şahsı ciddiye almayacak kadar değerli bir yazar..
ben sana bin sefer benle uğraşma aşk atma seni sakız gibi çiğner yere tükürürüm dedim ama laf anladığın yok. yaşın 40 gelmiş evde kalmanın (belkide dulsun) verdiği hüzünle ona buna pislik yapıyorsun sana cevap gelincede soçmo sopon gorsollor otop goronto korlologo dogorsoz şohsoyot diyorsun tamam ben değersiz olayım sen değerli ol uzak dur benden nik altıma bu seferlik sert yazmadım 2 nci rauntta böyle yazmam bileeesssiiinnnn..

görsel
Öncelikle benim özel hayatımı, bilgin ve haddin olmadığı halde bir daha ağzına almaya cüret etme pişman olursun..

Diğeri ise, kelimeleri dahi doğru düzgün yazamayan, cümle kurmaktan aciz bir moronla, laf dalaşına girmek kadar boş bir çaba içerisine gireceğimi sanıyorsan bu senin salaklığın..

Değerli vaktini, beş para etmez zevatlarla harcayarak kaybetmek istemeyen nadide bir yazar..
naparsın asar mısın keser misin ? git bana dava aç kızım karşında çocuk yok senin. pislik yapmadan önce düşün taşın ona göre adım at. sana yazmayan adını bile anmayan ben üzerinden pirim kasma git avanelerinden yardım iste.
Zalbert Frank nasıl senin özel hayatına sallayıp duruyorsa sen de ona salla.

Geceleri travestilik yapıyor hatta üst düzey Bi bürokrat ile siyasi ile ilişkisi var de salla gitsin o nasıl sallıyorsa.
geceleri beyoğlunda travestilik yapan kankasıda geldi tam oldu.

hakarete (#46376362) karşılk verilmiştir.
Bu nasıl bir ağız nasıl bir konuşma tarzı. Yemin ediyorum, dikkate alınmayacak kadar boş ve gereksiz birisin. Bunları yazarken bile harcadığım zamana üzülüyorum sana değil..
Sevdiğim bir yazar.

Mutlu geceler dilerim. *
şarapçı yine bütün tuşlara basıyor.
şu sıralara taife-i adem'e saydırmadığı için moralinin nispeten yerinde olduğunu düşündüğüm yazardır.
Avamdır.

Kendisine tavsiyem, pirimiz mezuza(habakkuk/erector) bir kelam ettiğinde, anlamasan dahi ağzından dökülen kelimelerin ahenginde bir inceliği kavramaya çalış. Gönül haznen genişleyecektir.

Selamlarımla.
Şarapçı koala'nın radarına girmiş zerzevat. Ayaklarını hazırla öpe öpe ısıtacak namıssız.
Sevdiğimiz bir yazar şüphesiz.. aktrolleri kudum kudum kudurtan bir tarzı var kuşkusuz sjsj..
Vasat bir dulun teki. Pollboy arıyor yıllardır sözlükte.
Hakkında girilen Övgü ve sevgi dolu entryler için ayrı ayrı müteşekkir olan yazar.

Diğer, uzanamadığı ete mundar diyen, iftiracı salak sürelerine de, ayrı ayrı has..ktir ordan demekten asla çekinmeyecek yazar.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)..
Arkadaşlar ne kadar içiniz fesat.

Kendisi benim dostumdur ve Çok severim kendisini. Lütfen saçma saçma konuşmayın.
Canından Çok sevdiği ülkesini, yine canından çok sevdiği kızı için terketme kararı alan yazar. Varımı yoğumu satıp almanyadan bir ev, araba alıp bir miktar parayla almanyaya yerleşme kararı aldım.

Kızım hep eğitim sisteminden, geleceğinden şikayet ediyordu. Belki düzelir diye umutla ve sabırla bekledim ama artık ne dayanacak gücüm ne de, bir beklentim kaldı.

Tüm olumsuzluklara rağmen, canım ülkemde yaşayan ve ümidini kesmeden baharı bekleyen bu ülkenin gençlerine samimi ve koca yürekli insanlarına, bize yaşattıkları güzel anılar için teşekkür ediyorum. Baharın gelip çiçeklerin açtığı bir gelecekte buluşmak dileğiyle. Kendinize iyi bakın..
Güle güle kral çukulata viski getir tatile gelirken oradan da reise oy atarsın artık.
almanya da seni bekliyordu zaten. git de öve öve bitiremediğin avrupayı kendi gözlerinle gör sonrasında hayal kırıklığı yaşama ama dikkat et.
Dulun istediği bir erkek Allah verdi iki zenci. Çok şanslısın bacım.

görsel