1. 1.
  Özellikle kadınlarda cinsel isteksizliği gideren yiyecektir. Hormonları düzenler ve vücut direncini artırır.
  ... mexx
 2. 2.
  bal ve sütle karıştırıldığında yenilir hale gelen bol lifli yiyecek. sinidirim sorunu yaşayanlara pek uygun.
  2 ... helix
 3. 3.
  Genelde perhizde olan bayanların günde bir kere yediği ve tok tutucu bir yiyecektir.
  ... pervazda
 4. 4.
  türkiye de atlar ve bodyciler dışında pek az insanın tükettiği karbonhidrat deposu sağlık iksiri.

  (bkz: eti lifalif)
  6 ... billiejean
 5. 5.
  Hem spor hem diyet yapan kişiler için tavsiye edilen tatsız lapa bir nimet . Alışıcagımı umuyorum .
  ... yesayem
 6. 6.
  Suyla birlikte tüketildi mi çok iyi derecede tok tutan ve gerek vitamin gerek enerji gerek ise lif ve protein bakımından zengin olan bir nimet . Yiyin gayri .

  Edit: Yiyemeyenler için tarif yazıyorum : Yulaf ezmesine (100 - 150 Gr ) 1 kaşık bal , yarım avuç kuru üzüm , bir avuç fındık veya ceviz ve tabağın 3/4 kadar süt koyun . Ve 5 dakika bekleyin , 5 dakika boyunca yulaf sütü çekip çok yumuşak bir tada sahip olur . Afiyet olsun .
  2 ... tranceenergy
 7. 7.
  diet yapan arkadaslar sever bu yulaf ezmesini.süt ve yogurtla yenilebilir istege göre kavurabiilirsinizde.bir yogurt tabagı içine yulaf ezmesi üstünede su içerseniz.uzun süre tok tutar.
  1 -1 ... arappsukruu
 8. 8.
  bana dukan diyetini hatırlatan yiyecek.
  1 ... demlenmisportakalkedisi
 9. 9.
  tek değilde kuru üzüm, keten tohumu, kuru kayısı ile daha güzel giden yiyecek. Ama kilo verdiriyormu hala anlamış değilim, kalorisi nestle nesfitlerden daha yüksektir.
  2 ... patronum
 10. 10.
  öncelikle tok tutan, sağlam bir besindir. atıştıran biriyseniz, yediğiniz saçma her şeyin önüne geçebilir. karın kası için önemli olduğu söylenir, forma girersiniz.

  bütün bunların dışında pratik hazırlanışı günün her saatinde yemenize neden olabilir yulafı.

  ancak tarafımca kötü bir yanı keşfedilmiştir, unutkanlık yapmaktadır. özellikle yemeyi abartıp günde 3 öğün ya da tüm ara öğünlerde tüketirseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır ama siz bana güvenin o kadar tüketmeyin.

  tadına gelecek olursak, neden bilmiyorum çok hoşuma gidiyor ve nasıl sevilmediğini de anlamış değilim. gerçi sütle, suyla falan tüketenleri duydum, yapmayın. en iyisi yoğurtla deneyin. eskiden mısır ekmeği ile yoğurdu karıştırır yerdim, ufalardım bir güzel mısır ekmeğini. sonra mısır patladı, yemeyin dediler diye bu yiyecekten mahrum olmuştum, şimdi yulafı ne zaman yoğurtla karıştırıp yesem aklıma mısır ekmeği-yoğurt'la yakaladığım tat geliyor.

  iyi bir karın kası için şart diyorlar, bakalım.. onu da birkaç ay sonra editler yazarım. unutmadan yoğurdun içine meyve tanecikleri kesebilirsiniz ya da bilmiyorum denemedim, nedense entryi uzatmak için yazıyorum.

  hayır zaten kimse bunları okumayacak. gecenin ya da sabahın 6'sı saat. ne yapayım, sabah ya da öğlen uyanıp kendim okuyacağım ve güleceğim işte..

  ne diyorduk? aa ocağı açık unuttum. dedim unutkanlık yapıyor diye!

  uzaklardan gelen edit: yazacaklarımı unutmuştum devam ediyorum. geçenlerde anneannem bize geldi, "ne yiyon bakayım oğlum dedi?" yulaf dedim. "bizim köğde atlara veririk onu" dedi ve dakikalarca güldü. zalim anneanne! yok yok severim anneannemi.

  bir de açıp tayyibi saatlerce dinlemese.. ulen eskiden bir iki ruj muj sürerdi başına böyle sade bir şey örterdi. şimdi içine beyaz bir şey giyiyor, sonra türban. türbanın bağlama şekli değişti. ah ulen anneanne. dedim ki açayım bir tayyip ile ilgili gerçekleri izleteyim, çok basit bir geçmiş-gelecek tayyip videosuyla başladım, diş güçlerin oyunu bu dedi. zihnini ele geçirmiş hüloğlar. onun dışında çok iyi kadındır vesselam.

  bizim rıfkı ağabeyden bahsetmedim.. onu da anlatayım diyeceğim ama yulaf ezmesi başlığında daha fazla saçmalarsam sonum ne olacak bilmiyorum.

  uzaydan gelen edit: noluyoya'ya teşekkürler, onun entrysi olmasa, anneannemin yaptığı şakayı yazmayı unutacaktım.
  21 ... ampleforth