bugün

en yakın bu tarihte kendime yer bulabildim, parsellenmiş önceki seneler . 2018 yılında yapılacak sınavdır.
benim oğlumun da gireceği sınavdır. evet bekarım şu anda.
(bkz: suyu çıktı)
adı değişir, bu başlığında anlamı kalmaz.
s 2018 yapmak en mantıklısı, he, ya 4 harfli olursa, onu hiç düşünmedim,

ama yapar mı yapar bu eğitim sistemi onu da..
(#11221062)
gireceğim ve Allah'ın izniyle ful çekeceğim sınavdır.
evet konuları bitirmeye başladım.
bu gidişle benim de gireceğim sınavdır. amk yıllardır sağlık sorunu, tembellik falan derken giremedim bi üniversiteye.
2000'li değilim ama benimde gireceğim sınavdır. hayırlısı artık.
2000li değilim ama, benim de okuduğum okulu, bölümü bırakıp hayalimdeki bölümü okumak amacıyla tekrar hazırlanacağım sınavdır.

neyse ki 2000liler şu an türev integral bilmiyor. avantajlıyım.
taşlar ve sopalarla yapılacaktır.

sanırım açık uçlu soracaklar. işte o gün tükeneceğiz.

Edit: tamam türev integral yoksa 40 yerine 38 yaparız ygs matta da. Çok basit ya zaten onlarsız.
açıklanmıştır.
ygsde türev integral çıkmıyor zaten.

edit: 4 entry yukaridaki kişiye ithafen.
yaklaşık bir sene sonra gireceğim ve ilk yirmi bin hedeflediğim sınavdır.

girecek olan herkese başarılar.

görsel
an itibariyle açıklanmıştır. umarım herkes emeğinin karşılığını almıştır.
muhtemelen ygs'nin uygulandığı son yıl olacak. 2018 sezonundan sonra ygs-lys sistemi gibi sınavla üniversiteye girmek yerine 1 ya da 2 genel yetenek sınavı ile lisede alınan genel ortalama puanına göre üniversite seçimi yapılacak.

http://www.neyazio.com/ygs-ve-lys-kalkiyor-mu/

uygulanması oldukça geç kalan bir uygulama. öğrenciler geleceklerini boşluk doldurarak seçeneklerine lisedeki başarısına göre seçilmesi daha güzel. sınavın online olarak tablet üzerinden yapılması da gündemde ancak liselerin önemini ve başarısını artıracak bir seçim ayrıca.
(bkz: başlık parsellemek)
açıklandı.
türkiye birincisiyim.
Yine rutini bozmadan zevkine gireceğim sınav.
hayatım boyunca sınav sisteminden Nefret eden bir yapım vardı. keza hâlâ öyle.

sinir, stres, çarpıntı oluyor bende sınavlar da. o yüzden senin gibi kurumu silkeyim.
4. Kez girmeyi planladığım sınav.
arkadaşlar bu sene bölümümü bırakıp tekrardan hazırlayacağım bu sınava.haliyle çoğu konudan baya baya uzağım çok çalışmam gerek. ilk senemde yerleştim ve pişmanım. bu sene sınava girip üniversiteyi kazanan kardeşlerimden eğer atmamışlarsa ellerinde olan ygs lys kitaplarını bana ulaştırabilirler mi?
edit: arkadaşlar kitap alacak maddi durumum yok. ve kitaplar acaip pahalı şu ülkede. 2.el kitap almaya kalkıyorum basım tarihleri eski o yüzden alamıyorumda
Edit2: Allah razı olsun uludağ sözlükten bir arkadaşımız yolladi kitaplari bu beni ayrıca mutlu etti sizleri seviyorum sözlük.
kardeşimin 2 yıllık bölümlerden birine gitmek için gireceği sınav. bu sene 2 yıllıklara sınavsız giriş kaldırıldı.
Bu sene 4.sınıf tıp okumayı bırakıp tekrar hazırlandığım sınav.
Hep muhasebecilik istiyodum umarım tuttururum.
içinden geçeceğim sınavdır bekle beni iühf.