bugün

entry'ler (506)

testere necmi

o tombalacı şişkosuyla çok geziyorsun necmi. ikiniz bi istanbula sığarsınız da bi mezara sığmazsınız. mekanı cennet olsun.

14 nisan 2019 whatsappin çökmesi

galiba yanında kankası instagramı da çökerten olaydır.

feyza altun

bu ne idüğü belirsiz kendini einstein falan sanan kadının niye bu kadar çok takipçisi var.

julio baptista

peste kendi kendime kendi kendime spikerlik yaparken telaffuzunu en sevdiğim topçuydu. culyo bappptissstaaa.

lionel messi

ronaldonun dünkü het trick'inden sonra lyon ağlarına 2 gol atıp 2 tane de attıran tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi top tepicisi. piqueye milimetrik pas atarak gol attırdı lan adam. pike la pike. onu nerden buldun sen de gol attirdin babacim ya.

aykut kocaman

geçen sene aynı deplasmandayken 1-0dan ezilerek 3-1 maç veren ve maç sonundaerken bulduğumuz gol planlarımızı bozdu gibi rezalet bir açıklama yapan bu adama karşı aynı deplasmanda 3-0 olsa bile asla pes etmeyen göze hoş gelen top oynatan takımı ayağa kaldıran ersun yanalı savunacağız.

fenerbahçe

bu takım formsuz olabilir kötü sıralarda olabilir ama ne galatasaray ne de beşiktaş bu camiayla dalga geçecek kadar büyük değil. seviniyorsunuz tarihin en kötü fenerbahcesi diye heves ediyorsunuz dalga geçiyorsunuz biri 2-0dan biri 3-0dan maç veriyor. bazı şeyleri öğreneceksiniz.

ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi

cebeci'de bulunan ve bir rivayete göre okuldan çıkanların yarısının devlet adamı yarısının da vatan haini olduğu belirtilen fakültedir.(entry hafiften abartı içermektedir.)

todor veselinovic

4 yersek 5 atarız kimseden çekinecek halimiz yok. diyerek gönüllerde taht kuran futbol adamı. haddimizi bilerek oynadık. erken gelen gol planlarımızı bozdu diyen zihniyete nasıl geldik gerçekten hayret edilesi.

ersun yanal

lan çek getir şu adamı ne inatmış ne yapmış olabilir bu adam yeter ya yeter nisanda montla şampiyonluk kutlatan bi adam karıya gitmiş yatta parti vermiş banane abi bananeeeeeeee. efendi adamlar getiriyoruz ne oluyor ya çağırın gelsin ersun hocamı valla bıktım ben.
not: bu bir isyan entry'sidir.

herve tum

şu an nerelerde ne yapıyor acaba. özleniyorsun herve tum.

uludağ üniversitesi hukuk fakültesi

hakkında gemlikte olmasıyla alakalı hem iyi hem de kötü eleştiriler alıp tercih listeme ekleyip eklemeyeceğim konusunda kararsız kaldığım fakültedir. yeşillendirmek isteyen ve vakti olan yazarlar mesaj kutumu şenlendirirse mutlu olurum.

şuan gürlemekte olan gök gürültüsü

şu an gürlemekte olan gök.

redoine faid

hapishaneye helikopter indirtip kaçan gangster.

selim ileri

her gece bodrum ve pastırma yazı eserleri genelde lys(ayt)'ye hazırlanan eşit ağırlık öğrencilerince bilinir.

yks 2018

seçimin geçip gündemin boş kalmasıyla kurbanlık koyun gibi ortada kalan arkadaşlarla beraber gireceğim sınavdır.

20 haziran 2018 aktroll istilası

kardeşim bu sitede ak partili olamaz mı illa herkes muhalif mi olacak az bi eksik kalınca niye hemen istila falan diyorsunuz.

erken attığımız gol planlarımızı bozdu

besiktas maçında 6.dakikada fernandaonun attığı golden sonra 85 dakika yatan ve şampiyonluğu satan aykut kocaman söylemidir. bunu söyleyen biri fenerbahçe hocası olamaz güle güle iyi ki gidiyorsun.

15 yaşından beri her gün cuma namazı kılıyorum

bugüne kadar her gün cuma namazı kılan bir adayı bırakın bir müslüman var mıydı? yoktu tabi. helal olsun sana maaareeem. ilklerin adamı maarem hahshhsha.

n dakota

karşıt görüşlü kişilerin nickaltına ak donuz troll yazarak işsizliğini kanıtlamış yazardır. ee hani özgürlük, nerde düşünceye saygı? iktidar düşmanlığından darbe yanlısı ve pkk sempatizanı olmasıyla da ünlüdür.