bugün

güzel şey.yer yer gıcık şey.
misal40 karakter.
misal özel mesaj yok!
facebook hesabını kapattıktan sonraki can sıkıntısını sözlükte atmaya karar vermiş 7. nesil yazar.
(#9035315) ufkumu açtı.
sol framedeki varlığıma katkıda bulunmuş yazar. iade i entryi borç bilirim.
yalnızlık allaha mahsustur dediğim nesildaşım.
kendisine yalnız değilsin demek istediğim yazar. * *
'eğer öldüğüm zaman halen sözlük yazarı sıfatımı koruyorsam lütfen sadece 1 kişi allah rahmet eylesin yazsın herkes adına. başlığı hortlatmaya ve aynı mesajlardan alt alta doldurmaya gerek yok.' diyen

ve ayrıca

'yaşarken hakettiğimi düşündüğünüz saygıdan fazlasını da ölümüm hatrına vermeyiniz lütfen bana.' diyen yazar.
bu adam cidden yalnız olmasa oturup; "osuruk kokuları hangi kokulara benziyor" diye analiz etmeye çalışmaz ellaam.

(bkz: osuruk kokularının benzetildiği kokular)
(#9140385)
saçmalamamıştır burada yazar. kalabalıklar içinde yalnız olmak... o kadar zor ki.
kendi aklımca entry girerek mutlu etmeye çalıştığım yazar.
(bkz: kendi yalnızlığında yaşamak)
nesildaşım bir yazardır kendisi selam verip sol frameye hızlı bir geçiş yapıyoruz.**
hoşgelmiş nesildaş yazar.
(##9140576) entrysi ile ismini sol frame taşıyabilme özelliği gösteren yazardır.
(#9140576)tam da şu anda halay çeksin istediğim yazar, davul da var hem.
benim için de bir halay çekmesini istediğim yazar. böyle devam et halaybaşı sokağa doğru, davulcuyu da alalım halaya. *
bu bana bi sözü hatırlattı (bkz: yalnızlık allaha mahsustur)
hoş gelmiştir. bundan sonra yanlız kalmaz sanırsam.
yazılarını okumaktan keyif aldığım yazar.
şairane bir ruha sahip olduğunu düşündüğüm yazar. *
arada bir kendi adını sol frame'de görebilmek için entry giren yazar.
Pinhani'nin yalnızlık adlı şarkısını armağan ettiğim yazardır. Kendini bulması ümidiyle. *
nesildaş yazar. Sevdim kendisini. Ayrıca hiç de yalnız biri hüznü yok kendisinde.
bi dakka... (bkz: #9259771) sözlük formatı küfüre müsait olmadığı için 'hürmetlerimi ' gönderdiğim user.