bugün

entry'ler (1570)

grup seks yaparken basılan katarlı prenses

habere göre 7 kişi ile birlikte olurken mi6 tarafından operasyon yapılarak yakalanmıştır.

bence çok anlamsız. yani düşünsenize mit ve polisler ortak operasyon düzenleyip üst düzey bir yöneticiyi grup seks yaparken basmaya gidiyor. durum böyle olunca doğal olarak sonucunda cezai işlem olması gerekir. Prenses ne ceza almış yada ne ile suçlanmış yazmıyor.

çok inandırıcı gelmedi bana haber ama doğru olsa da şaşırmam zaten. böyle güç ve zenginliği elinde tutanlar illaki uç şeylere yöneliyorlar. tarih oğlancı , seks düşkünü , sübyancı , eşcinsel krallar , padişahlar , rahipler , imamlar , kraliçeler , prenseslerle dolu.

malum şahsın sözlükten teşekkür beklemesi

teşekkür beklemesi doğaldır tabi. sonuçta sözlük erkeklerine bayram oldu. sözlük kadınlarına da heyecan. ayrıca üzgünüm ama :

(bkz: once in internet always in internet)

yazarların en son gördükleri ünlü

ibrahim hacıosmanoğlu. captiol avm'ye girerken gördüm. hiç heyecanlanmadım lan. benim gördüğüm ünlü bile böyle ne bileyim biraz şey.

gece aranan sevgilinin ormandayım deyip kapatması

saygı duyulması gereken kişidir öncelikle. cesaret isteyen iştir gece ormana gitmek. biz kamp yaptık ateş falan var 5 erkek birbirimize sarıldık resmen. paranoyak olduk.

savaştayken düşman sağlıkçısı vurulmaz saçmalığı

saçmalık değil hukuktur. ayrıca bu başlıkla birlikte gözlemlediğim çağdaşlık seviye şudur.

görsel

11 haziran 2016 ingiltere rusya maçı

1-1 olan maç. gelsin o zaman

https://youtu.be/UFUtDdgEYwk?t=33s

erdoğan ın noter tasdikli diploması

erodağan'ı rahat bırakın tamam mı?,
gerçek muhalefet bu değil,
ühühühü,
ne olmuş yani diploması yoksa diyen kişilerle aynı ülkedeyiz işte. o kadar çok hukuksuzluk oldu ki , üniversite diploması olmayan birisinin hukuka aykırı bir şekilde cumhurbaşkanlığı makamını işgal ediyor olabilme ihtimali akıllarına gelmiyor yada büyük bir olay olarak görmüyorlar. bu hukuksuzluğu sorgulayanlara bir de deli diyip noktayı koyuyorlar. bravo.

uludağ sözlükte kalma sebepleri

yazarların uludağ sözlükte kalma sebepleridir. ben şahsen 27 haziranı bekliyorum. sonra elveda. ortam malum. iyice küçükçekmece gölüne benzedi.

uludağ sözlük moderasyonu

aşk-ı memnu gibi bi ekiptir valla. 6 sezonluk dizi çıkar bunlardan.

kafada sürekli tekrar eden şarkı

(bkz: happy together)

invitation to the funeral

two gallants'ın tatlı , güzel bir şarkısıdır. sözlüğe hediyem olsun. indie sevenler , dinleyin arkadaşlar.

zamanla biten şeyler

internet paketi mesela. aşkta diyebiliriz. o zaman internet paketi = aşk mıdır? bu da başka bir başlığın konusu olur gerçi.

ben bu yazıyı geceye yazdım

gece bak gel kafamdan neler geçiyor anlatayım sana.

bence çok az yaşıyoruz. 70 yıl alsak ortalamayı mesela..nedir ki ? son 30 yılın zaten o kadar da sportif olmayan bir şekilde geçecek. ağrılar , sağlık sorunları vs başlayacak. ilk 20 yılı da sayma hadi eğitim öğretim derken geçiyor. kaldı 20 yılın. düz hesap yaparsak adam akıllı , zevkini çıkaracak 20 yılımız var.

ilginç olan ise dünyadaki milyarlarca insanın , zevkle , eğlenerek yada bir şekilde kendi hoşlarına giden şeyleri yaparak yaşayacağı 20 yılı , görmedikleri , bilmedikleri , ispatlayamadıkları başka bir hayat için feda etmeleridir. evet din , inanç. anlayamıyorum gece. anlayamıyorum. insanlar bildikleri tek hayatını nasıl bu kadar kolay riske atıyor. ölümden korkmayanlara da şaşırıyorum. ben deli gibi korkuyorum mesela. bir çok kez intihar nasıl olur lan acaba düşünmeme rağmen bir kere bile denemek aklımdan geçmedi. sadece mantığını anlamak istedim. insanlar değişik canlılar. çok büyük bir çoğunluk sadece doğuyor , neye inanmaları gerektikleri söyleniyor ve öyle yaşayıp ölüyorlar. mutlu ölenleri de çok fazla mesela. öyle kıskanıyorum ki! mutluluğun sırrı kesinlikle fazla düşünmemek , insanları anlamaya çalışmamak.

tartışmıyorum da artık kimseyle. en fazla kafamdaki soru işaretlerini söylüyorum. insanlar korkuyor. şaşırıyorlar. boşver konuşmayalım dinden çıkmiyim diyorlar. neyse gece okc - gsw maçı var. onu izleyeyim bari. iyi geceler.

kadınların aşık olduklarında yaptıkları hatalar

hemen evlilik hayali kurmak. yeğen bir dur hele otur soluklan. sakinleş. evlilik , çoluk çocuk hatta çocuk isimlerine kadar hayal kurmak nedir abi? yapmayın kızlar.

oh my love

bu şarkıyı dinlemeden ölmeyin. öyle bir şarkıdır.

semiha yıldırım

çirkin olabilir ama sonuçta kendisi doğmadan önce bu tipi seçmedi. sizin kendi tipinizi , ırkınızı , göz renginizi vs seçemediğiniz gibi. ayrıca dalga geçenlerin çoğu bu kadının mevkisinde yada oraya yakın bir yerlerde olmayı hayal bile etmemiştir.

yani dalga geçmeniz bu kadını üzer belki ama unutur bir kaç hafta sonra alışır ama siz hep adiliğinizle kalacaksınız.

desperados

keşke türkiye'de tekellerde bulabilsek. tattığım en kıyak biradır.

sözlük yazarlarını çok etkileyen şarkı sözleri

turp gibiyim turp çikita muz.

yazarlar en son nerede yüzdüler

kocaeli - kerpe. hayırlı anketler bu arada.

kul hakkı yiyip domuz eti yememek

Sadece kul hakkı da değil. Adam içki içiyor , kumar oynuyor , zina desen var , gıybet , tembellik , israf her şey var ama domuz eti yemeye gelince haram. Bu kadar şey yapıyorsunuz bari domuz eti de yiyin. Mangalda çok güzel oluyor tadı tavsiye ederim gizli zındıklara.