bugün

entry'ler (211)

osmanlı neden yıkıldı

(bkz: oğlancılık)

amerika birleşik devletleri

pearl harbor baskını başarisiz bir baskındır. abd'nin en önemli uçak gemileri falan o sırada orada değildi. çok bir şey kaybetmedi abd. sonrası malum.

24 eylül 2015 kurban bayramı namazı

okunacak surelerin ve kılınacak camilerin daha belli olmadiği namaz. nasıl bir organizasyonsa!

ebubekir el bağdadi

parayı yiyemedikten sonra parası olsa ne olur hıammına. adam suriye'de hala şu an. sikerler öyle parayı. güç paradan önemlidir. adamin elinin altında öl dese ölecek koca bir ordu var. bu adamın motivasyonu para falan değildir bence. güç. francis underwood styla.

allah varsa beni çarpsın

(bkz: let linç the begin)

hazreti süleyman

(bkz: zoofili)

islam öncesi türk tarihi

gayet yobaz ve katil bir geçmişe sahiptir. adamlar duvar yapmiş amk.

hz zeynep olayı

muhammed'in korumasına almak için nikahına aldiği kadın. zenciden sonra biraz zor olmuştur zeynep için.

allah varsa beni çarpsın

iyi geceler.

black flag

(bkz: assassin s creed 4 black flag)

hz muhammed in esinlendiği yazarlar

(31-34) Şüphesiz Allah’a karşı gelmekten sakınanlara bir kurtuluş, bahçeler, üzümler, kendileriyle bir yaşta, göğüsleri yeni çıkmış(yeni tomurcuklamiş daha vurucu) genç kızlar ve dolu dolu kadehler vardır.

(bkz: intihal)

bir başyapıt oluşturan her yazar elbette bir şeylerden esinlenir. bu tabii ki intihal boyutunda olmamalıdır. muhammed hocamızın esinlendiği yazarlardan birinin elif şafak olduğunu düşünüyorum. elif şafağin o vurucu tarzı kuranda hissedilmekte. harika!

piyi3al

(bkz: iyi yerden yürüdün hadi)

kuran

(bkz: best seller)

yazarların babalarıyla olan en son diyalogları

(bkz: sözlük kızları detected)

salatalık doğrarken vajinası ıslanan kadın

muz yerken napar diye endişelendiren kadın.

kuran ı hz muhammed in yazmış olma ihtimali

(bkz: prim yapmak için ateist oldum)

bir partner bulun ve onu bu gece becerin

(bkz: bekar anneler sik arıyor)

kuran ı hz muhammed in yazmış olma ihtimali

muhammedin okuma yazma bilmediğinin kuranda yazmasi da enteresan. nasil bir çelişki amk.