bugün

milletlerin ruh köküne kibrit suyu dökmeyi amaç edinmiş, yoldan çıkarıcı, tahrif edici ve kuranı kerim tarafından lanetlenmiş ırktır.
howard wolowitz ve annesi.
3'e ayrılır;

normal yahudi,
sıvı yahudi,
arap yahudisi.

(bkz: sabun)
hz.musaya allah(c.c) tarafından gönderilen tevrata inanan insanlara verilen isim. tabiki günümüzde tevratın bir önemi kalmamıştır kuran-ı kerim tüm dinleri kaldırmış tek ve gerçek din olan islamı getirmiştir.

ayrıca dünya ekonomisini elinde bulunduran insanların yüzde doksanı yahudidir.
üç bin küsür yıldır sürgünden sürgüne koşturulan bu "medeni" dünyanın üvey evlatları.
"biz bir zamanlar iyi insanlardık ne istediniz bizden? neden bizi canavara dönüştürdünüz? ne istediniz!" duyar gibiyim...

ya sonra?

sürüldüler
babile gideceksiniz dediler
ispanyaya gideceksiniz
frenk diyarına!
siz "başkasısınız"
bizim istediğimiz yerde yaşayacaksınız

dediler

bir somunu bir tas suyu çok görüp bir bir yok ettiler!

hiç bir yerde anıları olmadı her toprak üzerinde emanet yaşadılar. korkuyla, beş parasız ve ölerek... sonra durmadılar öc duygusuyla nesiller yetiştirdiler. büyüdüler durmadan büyüdüler zenginleştiler hesap sormak için "vahşi"leştiler! şimdi de kin ve nifak tohumu eken dünyaya nefretlerini kusuyorlar. onlara ilk taşı atan o "günahkar"dan hesap sormak için yola çıktılar!

oysa demişlerdi "yapmayın!" demişlerdi "biz size ne yaptık?"

değiştiler/ değiştirildiler

had gadia!

"bu yıl, benim değişen.
eskiden uysal bir kuzuydum,
sonra bir kaplan oldum
ve vahşi bir kurt."

"evet suçluyuz evet vahşileştik evet canavara dönüştük evet biz değiştik! ya siz?!"

belki anlarsınız:

http://www.youtube.com/watch?v=FuBo5z0fr8A

vicdan kolay bir şey değil...
sonradan değiştirilmiş tevrat kanunlarına inanan kişilerdir. tevrat okunduğunda bunun allah tarafından indirilmiş olmadığı, yani kişilerce (hahamlar) ekleme ya da eksiltme yapılarak saptırıldığı düşünülmektedir örnek verecek olursak;
“iste benden, ve miras olarak sana milletleri, mülkün olarak yeryüzünün uçlarını da vereceğim. onları demir çomakla kıracaksın; bir çömlekçi kabı gibi onları parçalayacaksın.” (tevrat, mezmurlar bölümü 2/8-9)

“vurun; gözünüz esirgemesin ve acımayın; ihtiyarı, genci ve ere varmamış kızı ve çocuklarla kadınları helak için vurun.” (tevrat, hezekiel 9/5-6)

“rabbin işini gevşeklikle yapan lanetli olsun ve kılıcını kandan alıkoyan lanetli olsun.” (tevrat, yeremya bölümü 48/10)

“ve kavimler kirecin yanması gibi, kesilip ateşle yakılan dikenler gibi olacaklar.” (işaya, 33/12

“hepsini rab onunla vuracak ayakları üzerinde dururken etleri eriyecek ve gözleri çukurları içinde eriyecek ve ağızlarında dilleri eriyecek.” (zekerya, 14/12)

“et yiyin ve kan için. yiğitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanını içeceksiniz. sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz.” (hezekiel bölümü 39/18-20)

“onları kasaplık koyunlar gibi ayır ve öldürme günü için onları hazırla.” (yeremya bölümü, 12/3)

“sizi kılıcın kısmeti edeceğim ve hepiniz boğazlanmak için bekleyeceksiniz.” (işaya bölümü, 65/12

“bak israil, bugün milletler üzerine kökünden sökmek için ve yıkmak için, helak etmek ve yok etmek için seni koydum.” (yeremya, 1/10

“iki memen sanki bir çift geyik yavrusu kaptın gönlümü kızkardeşim, yavuklum. okşamaların ne güzel kızkardeşim, yavuklum.” (tevrat, neşideler neşidesi, 4/5,9-10)

“ve büyük kız küçüğüne dedi: gel babamıza şarap içirelim... onunla yatarız... ve o gece babalarına şarap içirdiler ve büyük kız gidip babasıyla yattı. ve öbür gece dahi babalarına şarap içirdiler ve küçük kız kalkıp onunla yattı.” (tevrat, tekvin 19, 31-35)

“aralarına seni dağıttığım milletlerin hepsini bütün bütün sona erdireceğim fakat seni sona erdirmeyeceğim.” (tevrat, yeremya, 30/11)

“ve krallar sana uşak ve kraliçeler sana dadı olacaklar, yere kapanıp ayaklarının tozunu yalıyacaklar.” (işaya 49/23

“milletlerin servetini yiyeceksin ve onların izzeti size geçecek.” (tevrat, işaya, 61/6

bu nası iş yaa! ?
haksız yere cinayet işleyen birinin; ben küçüklüğümde travma yaşadım beni anlayın ve ceza vermeyin demesi gibidir yahudi olmak günümüzde.
Her yahudi siyonist değildir tabi, kendi içlerinde bile bu haksızlığı görebilen insaf sahipleri vardır. Saygıyla selamlarım onları.
Dört bir yandaki parasal varlıkları ele geçiren akıllı adamlar, ama bu kafayla yeni bir diaspora yaşayacaklar.
eğer bir insan, banyoda kafasına sürdüğü şampuan çok köpürünce, elinde kalan diğer şampuanı vücuduna sürüyorsa, o kişi yahudidir efendim.dinen, kavmen değilse beynen öyledir.

(bkz: yahudi tipi tasarruf)

yahudilik bir din değil, ırktır ayrıca.dinlerini başkalarına benimsetme çabasında olmadıkları için dinleriyle özdeşleşmişlerdir lakin yahudi ve musevi aynı şey değildir.

(bkz: yahudi kavmi)
uludağ sözlüğün bu geceki konuğu.
bu gece kusturacak sıkan konudur.
arkadaş iki karşıt dinin mensuplarının ortada buluşmasının imkanı yoktur.
hele ki bunun bir tarafı yahudilerse.
bize saldırsalar bu kadar küfür etmeyeceğimiz ırk ve din. hayır gördük çünkü, bize saldırana ayrıcalık tanınıyor bu ülkede. ama iş araba gelince onlardan çok düşünüyoruz onları.
(bkz: sapık yahudi inançları)
(bkz: vahşet emreden yahudi inançları)
kapı gibi belgeli yazılar. bunları okuyupta hala seven varsa bu bozguncu kavmi... neyse bir şey demiyorum.
ben yahudiyim, ailem sülalaemde yahudi tabi. yok aleviler mum söndücü yok yahudiler şöyle ben nıye bilmiyorum? enik!. harbi bazı kadınlar yavrularını sıçıyormuş buna inandım. sonnrada sözlükte yazar oluyorlar.
kendileri kadar zekaya sahip olmayanları siklemeyen toplum.
(bkz: yahudi olmayanlar hayvandır) inancına din olarak inanan toplum.
not: bakınız doludur. tıklayınız.
Yahudiler 3300 senedir var olan bir miller. Pek de kizdirilmamalari gerekir. Mesela,

misirlilar, persler, romalilar, babilliler, vs. gibi bir suru millet Yahudilere eziyet etmis olsa da su anda hepsi muzedeyken Yahudiler aramizda yasamaya devam ediyor.

2000 senedir vatansiz olan bir millet yok olmadan, asimile, entegre olmadan geleneklerinini surdurerek yasamaya devam etti/ediyor.

Ispanya kralligi, carlik Rusyasi, komunist rusya, ingiliz himayesindeki avrupa, hepsi antisemitti, hic biri de burda degil ama yahudiler burda.

daha 40 sene once kasinan misir, ve geriye kalan arap ulkeleri, hepsi sus pus oldu.

Yahudiler lanetli irk degildir, tarihte goruldugu gibi, yahudilerle ugrasanlar lanetlenmis, hatirlamak isteyen muzeye gitsin gorsun... Yahudilere bulasanlarin sonu orasi olmustur cunku...
3000 e yakın peygamber öldürmüş ırktır. kuran da hz zekeriya yı testere ile kestiklerini yazar.

vahşet desen bunlarda. katliam desen bunlarda. aga burdan yazıyorum ve sen noktayı koyuyorum. bu adamlardan merhamet beklemek çölde kutup ayısına rastlamaktan daha zordur. bu adamlarla hesabı ahirette kesecez.
ulusalcılık kavramını dünyaya yaymışlardır. her ülkede mason,rotary ve lions kulüpleri adı altında o ülkenin kuyusunu kazarlar. dünyadaki tek düşmanları yalnızca ve yalnızca ehli sünnet müslümanlarıdır. bununda kalesi türkiyedir. ve kıyamet savaşları genellikle biz ile israil arasında geçecektir. ve hadislere bakacak olursak ki bakacağız. rezil rüsva olacaklardır. en büyük ve son yenilgiyi tadacaklardır.
kapitalizm, komünizm, ırkçılık, libarel eğilimler, ensest ilişki, kimyasal-nükleer savaş sanayii, modern anlamda ateizm vb kurucusu.
sadece bilinen insanlardan ve yaptıklarından bahsediyoruz. eğer genel olarak bakılacaksa evet kötülük yapılmış. bireysel olarak bakarsak, tanıdığım yahudiler hiç de tanınmış, kendilerinden nefret etmemizi sağlamış yahudiler gibi değil. hani her müslüman aynı olmuyor ya, o hesap.
bilinen insanların veya yahudi olduğunu bilmeden sevilen veya icat etikleri şeyleri kullanan vya çıkardıkları dinin devamı bir dine inanan veya filmlerini izleyen cart curt bir insan bilinen insanlar kötüydü kardeşim demesi okyanus kıyısında ayaklarını suya sokan bir adamın kendini atlantis kralı sanmasıdır.
isim yehuda'dan gelir. yehuda gece yürüyenler anlamındadır.
bizim yarattığımız tanrıların üvey çocukları.
musa peygamber, tutsaklardan örülü bir dövüşken ordu vücuda getirmek istiyordu. israiloğullarımısır'dan çıkardıktan sonra, kırk yıl çöllerde dolaştırması, yeni kuşakları beklemek içindi. tanrı, zaten onlara toprak vaadetmişti ama bu dövüşerek ve savaşarak elde edilebilirdi. 120 yıl yaşadığına inanılan musanın bu gayesi, o öldükten sonra gerçek oldu. bu ezik nesil sağlam bir süleyman imparatorlgu ortaya çıkardı. ancak, bu imparatorluk dağılınca, israiloğulları da yeniden topraklarından sürüldü. yahudi teologlar bu çöküşü tanrının "10 buyrugu"na bağlı kalınmamasına bağlar. ne var ki, 1930 larda bile hitlerce soykırıma uğrayınca, olayın kavga ile değil, çağın en büyük gücü para ile olacağına inanmaya başladılar. ve filistini satın aldılar. onlara göre hitlerin kendilerine uyguladığı bir vahşetti bu da hala insaoğlunun vahşet çağında olduguna işaretti. şu halde israil, vaktiyle hitlerin kendine uyguladıgı soykırımı filistin araplarına uyguluyor şimdi..