bugün

entry'ler (2458)

dış güzellik benim için bir hiçtir diyen adam

Ya parası yoktur , ya da çirkindir . Beğendiği kişiye ya da nesneye bağlı .

pazartesi sabahı sözlükte takılan asosyal ezik

Bok yemiş yazarın entrysidir . Bir pazartesi çalıştığım yerde misafir etmek isterim .

esnek çalışma saatleri

Sana üç kuruş para veririm tamam ama her türlü de domaltırım cümlesinin kariyercesi .

babinkuk

Sözlük yazarlarının saat kaç aralığında 31 çektiğini gözlemleyen pırıl pırıl kişilik.

türkiye de yaşanan tam olarak ne

Ortada bir yaşam olsa mantıklı bir soru olurdu. Bildiğim tek Türkiye gerçeği , dört kişilik bir ailenin düzgün beslenmesi için günlük ortalama 80 TL nin gerektiği. Yaşanan tam olarak rezalet ama vatandaşın kafası pırıl pırıl.
-binemiyok ama havaalanı yaptı, tomofilimiz yok ama (tuple) yol yaptı, gendine yazlık, gışlık, sezonluk saray yaptı, geçemiyok ama koprü yaptı, hatta yerli savaş uçağı, uzay mekiği bile yaptı. öyle yaptı böyle yaptı...
-Eee ne mutlu size, hayatınızdan memnunsunuz yani.
-Yoo acız amk !!!!
-hasiktir bu nası iş la ?????
Gel şimdi sen söyle bu yaşanan ne amk.

ağzıyla soda şişesi açan kişi

Götüyle şarap mantarı açandan hallice kişidir.

anın görüntüsü

görsel
Saat 02.40, uykumu ararkene.

kendini salak gibi hissetmek

Çocuklarıma matematik çalıştırırken..

aynaya bakınca söylenenler

Ateş yok belki ama köz hala duruyor.

milenicom

Telekom altyapısıyla çalışan internet tedarikçisi. 7 aydır superonline ile verdiğim savaştan sıtkım sıyrıldığı için başvurduğum firmadır. Superonline nın uzun süre çözemediği problemi 10 dakikada halletmiş ve beni bu çileden kurtarmıştır. Aldığı paranın hakkını veren comdur.

trafik cezası yiyen öğretmen çığlığı

Dış mihrakların oyunu....

akp li kardeşlerim 2019 sonrası uyanacak

Bir çoğuna göre (Erdoğan 'dan başka) oy verilebilecek lider yok. Bu yüzden, değil 2019, 2029 olsa dahi, duruşu sağlam, güçlü bir muhalif lider çıkmadıkça bu millet uyanmaz.

iz bırakan kitap cümleleri

'' Yanlış zamanda, yanlış mekanda, yanlış kişiyle birlikteysen, başına doğru bir şey gelmesini bekleyemezsin ''Ferhan Şensoy' un bir kitabında yazıyordu. çok iddialı bir cümle değil di belki ama benim o ana kadar yaşadığım hayatın özetiydi.

erteleme hastalığı

Ekonomik sıkıntı çektiğim zor bir dönemimde yakalanmış olduğum rahatsızlık. Belirtisi ise '' bakarız'' kelimesidir.
Hanım : Ayakkabı alacaktık...
Şahsım : Daha sonra bakarız hayatım.

10 sene sonraki suriyeli nüfusu ve bize etkileri

Türkiye sınırlarına girdikleri andan bu yana 230 bin suriyeli bebek dünyaya gelmiş olduğunu düşünürsek yirmi sene sonra seyreylemek lazım curcunayı. Çok yaşa padişahım.

bay kemalin vaaz vermeye başlaması

Belki imana gelmiştir ama Erdoğanın Amerika da imam rolü üstlenip boksör Muhammet Ali için kuran okuma isteğinden daha enteresan değildir.

ben askere gidecem

Paran yoksa vatan sağolsun, paran varsa canın sağolsun.

tik tok uygulaması

indiren ve katılan herkesin akıl sağlığından şüphe ettiğimiz, dünyanın en aciz en geri zekalı uygulamasının olması yanı sıra bu gerizekalılıklara hala gülebilen güruhun akıl yaşı ortalamasını merak ettiğimiz Android vs. şeysi.

insanlar neden orospu çocuğu olmak için uğraşır

insan olduklarını sandıkları için.

okuyun yavrum okuyun memur olun

Halkın devlete bel bağlamasına çok ciddi bir örnektir. El alem , çocuğunun youtube a, büyük uluslar arası holdinglere girmesini ister, bizimkiler devlet kapısına. Oy kaygısı olan hükumetler millete yüz versin, vatandaş da devlete kambur olsun.