bugün

winzipe dikiz aynasından baktıran arşivleme programı.
kullanmasını hala daha tam olarak öğrenemediğim ama faideli olduğunu düşündüğüm bir bilgisayar programı.
770 mb lık bir avi. dosyasını cd'ye sığar umuduyla sıkıştır dediğim vakit beni dakikalarca beklettikten sonra önüme(elime) 763 mb lık bir dosya koyan program.çok iyi sıkıştırıyor hakkaten*
edit : nedenini öğrendik...teşekkür ettik...
avi ve mp3 dosyaları sıkıştırılmış format olduğundan, daha fazla sıkıştıramayan program.
en iyi text dökümanlarını sıkıştıran program, ortalama 80 mb lık bi dökümanı 2 mb a kadar düşürtür.
Sıkıştırılmış dosyaları elbette ki daha fazla sıkıştıramayan programdır. Çok işe yarar, formattan sonra ilk bunu kurarım.* *
exe ve mp3 tipindeki verileri sıkıştırmaya kalkarsanız komik rakamlar görebileceğiniz proramdır.*eğer txt veya doc tipindeki dosyaları sıkıştırırsanız epey yer açabilirsiniz. Özellikle bilgisayara format attıktan sonra ilk yüklenecek programlardan birisidir. Ayrıca sıkıştırmak istediğiniz dosyaya ters tıklayıp add to archive sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekranın solundaki archiving metods kısmındaki lock archive tuşuna basaraktan arşivlediğiniz dosyaya şifre koyabilirsiniz.
bir filmi * rapidshare gibi sitelerden part şeklinde indiriyorsanız bütün partların inmesini beklemek zorunda olmadığınız program. sağ tıklayıp dosyları çıkart denir bozuk dosyaları koru seçeneği işaretlenir. ve dosya çıkartılır. part2 yi istiyecektir yinede filmimizin ilk bölümü çıkmıştır.
winzip in firefox versiyonu.
her bilgisayarda olması gereken program...
kısaca bilgisayardaki birler ve sıfırlar(!) arasındaki boşlukları silip, nereye boşluk koyacağını kendi diline çevirip, dosyayı çıkarttığınız zaman o boşlukları geri koyan program. tapıyoruz.
winrar'ı açın, yardım'dan winrar hakkında'ya girin..açılan pencerede resime tıklayın sizi bir süpriz bekliyor..*
stabil 3.71 versiyonundan yavaş yavaş 3.80 versiyonuna * doğru ilerleyen sıkıştırma programı.
ne işe yaradığını anlamadığım sıkıştırma programı. 847 mb boyutundaki dosyayı sıkıştırdı. sıkıştırılmış hali 834 mb.
belirli bir format dahilinde paketlenen karakterli dosyaları (bunlar genelde görüntü ve ses dosyalarıdır) sıkıştıramayan program.

genelde metin dosyaları için idealdir.
diğer bütün sıkıştırma yazılımları 64bit editionlarını release etmiş olmalarına rağmen betasını daha yeni lanse etmiş orada da kalmış sıkıştırma yazılımı.
Hayati programdır. Rapidshare müdavimlerinin işlerini kolaylaştırır.
winrar'ı, rar'layıp paylaşım sitesine koyan şahsiyetlere "allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın".
olmazsa olmaz olmazsa hayatın biranlamı olmaz.download tiryakilerinin tek dostu.
(bkz: depola)
Winzip'i tahtından edip, piyasada ezici kullanıcı çoğunluğuna sahip program.
format sonrası kurulan ilk ya da ikinci programdır.
scene gruplarının hala rar formatında üstelemesinden dolayı popüler kalabilen program.
bazen sapıtabilmektedir. sıkıştırma sırasında saat güncellemesi yaptım ve bu hale geldi. *
http://img4.immage.de/2803clipboard02.gif
akşam akşam saçmalayan programdır. arşive ekle dediğim 334 mb lık dosyayı sadece rarlayıp 334 mb olarak bana geri vermiştir.

durumu çözen bana ulaşsın bi zahmet.
güncel Önemli Başlıklar