1. 1.
  karakterlerinin oyuncak, t-shirt ve bilumum aksesuarları son 2 yıldır yok satan; sevgi, arkadaşlık, dostluk kavramlarının; ayı, domuz, kaplan, eşek karakterlerinin kullanılarak işlendiği çizgi film.
  1 ... coincidental magic
 2. 2.
  yeğenimin en çok sevdiği çizgifilmdi bir zamanlar..beraber izlerdik..karakterlerini hala hatırladığım bir çizgi filmdir.. (bkz: çok güzeldi)
  1 -1 ... rasko
 3. 3.
  (bkz: tigger)
  1 ... rapter
 4. 4.
  (bkz: piglet)
  ... febe
 5. 5.
  bir çocuk dergisinin ismi
  ... siberr
 6. 6.
  (bkz: christopher robin)
  ... siberr
 7. 7.
  (bkz: iyor)
  ... siberr
 8. 8.
  TRT'nin yayınlamaya karar verdiği bu çizgi filmin baş karakterlerinden biri olan piglet'in domuz olması sebebiyle önce bulunduğu sahneler makaslanmıştır, sonra da bu şekilde hiçbir şeye benzemeyen çizgi filmin hiç yayınlanmaması daha uygun görülmüştür.
  (bkz: trt ye neler oluyor)
  1 -1 ... viceversa
 9. 9.
  süper şeker ve pozitif bir walt disney çizgi filmidir.
  ... lilith
 10. 10.
  bazılarının sevimli, bazılarının da sinir bozucu bulduğu gülümsemesiyle ormanda arkadaşlarıyla birlikte hoplayıp zıplayan, çok işi varmış gibi bi oraya bi buraya koşuşturan ve hayata gelmiş geçmiş bütün çizgi film kahramanlarından daha olumlu yaklaşan * bir ayıdır. istisnasız bütün bölümlerinde çocuklara dostluğun ve yardımlaşmanın ne kadar iyi şeyler olduğunu anlatmaya çalışır. Mesela piglet çiçeklerini sulamayı mı unuttu? winnie, iki eli kanda bile olsa * koşar gider ve piglet'in çiçeklerini sular falan böyle de fedakar ve yardımsever bir ayıdır, her eve lazımdır.
  1 ... habis