1. 1.
  winnie yi minnie yi bırak da, comic sans ms bunun yazı tipi ya.. bayıldım, hakkaten bayıldım. eline sağlık, ne diyim.. *

  azcık kullanılınca gelen düzenleme: çok göz yoruyor sanki, etrafı sapsarı görmeye başladım, ama yetkililere duyrulur, comic sans ms li tema istyoruz. *
  ... black magic woman
 2. 2.
  harbi güzel bir tema valla gözüm gönlüm açıldı ve ardından dedim ki bizim haylazlar iş başında.. aferin, aferin gözlerim pek seçemiyordu diğer temalarda, başka renkleri felam olsun bu temanın mesela siyah beyaz şöyle sol üstte beşiktaş amblemi felam olsun, güzel olur yani.
  1 -1 ... no promise
 3. 3.
  topa koyun patlasın yaklaşımı ile sözlüğe görüntü adına vurulmuş kettir, kittir mittir. böyle dışarı çıkıp yolda bulduğum ilk tikicanın kafasına çekiçle vurmak hissi geçti içimden ilk olarak bu görüntüyü seç diye deneme maksadıyla bastığımda o butona. aman yarabbi!!
  böyle, aby scar and the tema adlı buram buram maçoizm kokan temaya imza atan aby'nin kendi tabiriyle: " "bebelere balon teması"nı sözlük bünyesine kattığı için teşekkür eder dengesizliklerinin devamını dilerim. ulan bu ne be yarın okula gelme!
  2 ... scarface
 4. 4.
  acıların teması, yalancı bir gülümseme... *
  ... aby
 5. 5.
  çoluk cocuk temasıdır.
  1 ... aytug