1. 1.
  winnie the pooh karakterlerinin sahibi küçük çocuk. aslında tigger, iyor, winnie, piglet bir oyuncaktir. winnie the pooh'da christopher robin'in oyuncaklari ile kurdugu hayal dunyasidir
  1 ... siberr
 2. 2.
  winnie the pooh nun yazarı Christopher Milne'nin oğlunun ismidir. bütün bu ayı, eşek, tavşan, kaplan falan da çocuğunun gerçek oyuncaklarıdır.
  2 ... habis
 3. 3.
  winnie the pooh'daki insan karakterdir. ismi çok uyumlu.
  1 ... sisipavlinamon
 4. 4.
  tüm zamanların en iyi, en sağlam belki de en şeker üç çizgi filminden biri olan winnie the pooh un tek insan karakteri. çizgi filmin ilham kaynağı olmuştur. holivud da yıldızlı yolda winni nin de bir yıldızı bulunuyor. ayrıca gerçek christopher robin 96 yılının baharında ölmüş..
  2 ... nasil guzel yazmisim lan di mi
 5. 5.
  yazar babası a.a. milne ın oğludur. kendi hayal dünyasında kurduğu bir dizidir winnie the pooh. 1921 yılında doğum günü hediyesi olarak aldığı ayının adını winnie daha doğrusu sandler koymuştur sonra da babası bundan ilham almıştır. dizide karakterlere bazen yardım eden ve 100 hektar ormanında yer alan tek insan karakterdir. babasını 1956 da kaybeden Christopher Robin ise 1996 da hayata gözlerini yummuştur.
  ... ukraynali
 6. 6.
  Esasen ağır şizofren bir elemandır. Winnie the pooh'un tek insanıdır.
  2 ... tylerdurden
 7. 7.
  robin'in winnie the pooh ile gerçek fotoğrafı (1928):

  christopher robin
  2 ... 12 14 21 1