1. 1.
  thomas harris' in red dragon adlı eserinde, içine düştüğü depresyona rağmen, diş perisi adlı seri katili yakalamayı başaran ve edward norton' un iç açıcı performansıyla hayat bulan fbi ajanı.
  -1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  filmdeki hali neredeyse sıradan olan, ama kitapta thomas harris' in sinir bozucu psikolojik tahlilleri beynine döşediği katil ruhundan anlayan fbı ajanı karakteri. kuzuların sessizliği' nin gölgesinde kalan bir kitabın karakteri olan will graham belki de suç romanlarının en kendine özgü ve derinliği sınırsız karakteridir.
  ... zargana
 3. 3.
  hannibal dizisinde hugh dancy' nin yeni bir ruh kattığı fbi danışmanıdır.

  --spoiler--
  '' göz teması kurmak mı ? bakayım. hımm, gözbebeği var, kahverengi, evet, göz damarları da seçilebiliyor. göz temasına gerek duymuyorum. ''
  --spoiler--
  1 ... unidentified stranger
 4. 4.
  hugh dancynin hannibal da canlandırdığı karakter. kendisi inanılmaz derecede orlando bloom genleri taşımaktadır, bu benzerliğin öyle bir haddi hesabı yoktur ki, izledikçe adama ısınmak yerine orlando bloom a sempati duyuyorum, aşkım depreşiyor vesaire.
  1 -3 ... mollylight
 5. 5.
  fıttırmanın eşiğine gelmiş mükemmel karakter.

  --spoiler--
  ya arkadaş yazık günah ediyorsunuz.
  hannibal'ın, will is friend not food konseptini anlamış bulunmaktayım fakat arkadaş bu adamı seviyor musun, seviyorsan garibimi adam gibi bir hastaneye götürsen?
  --spoiler--
  ... kamaa
 6. 6.
  Bi tek ben mi bu karakteri bazen harry potter a benzetiyorum?
  -1 ... bliny
 7. 7.
  Son ne olacak merak edilen. hannibalin dizideki kankisi.
  ... bnibnibhtrni
 8. 8.
  hugh dancy tarafından canlandırılan karakter. kendisine her izleyişimde ayrı bir hayran oluyorum. ilgi çekici, karizmatik, zeki. o konuşsun saatlere dinlerim sıkılmadan.
  4 ... iron maiden a tapan kulaklik
 9. 9.
  klasik cahil bir müslüman.
  -2 ... death trip
 10. 10.
  dizide kitaptakinden farklı lanse edilen karakter. sanki çok fazla sosyopati yüklenmiş gibi. ama hugh dancy ortalığın namına koyuyor orası ayrı.
  1 ... susar misin