bugün

bir kısım insan tarafından iddaa edilenin aksine, en iyisini gloria jean s coffees'in değil de, starbucks'ın yaptığı sıcak içecek.
krema da ilave ettirirseniz eğer, kalori harikası olur.
(bkz: starbucks)
(bkz: gloria jean s coffees)
(bkz: mocha)
Iced White Chocolate Mocha diye de bir şey varmış, bu da demek oluyor ki aynı zamanda soğuk bir içecek de olabiliyormuş, isterse. *
on ice modeli bes para etmeyen starbucks ıcadı.
üstüne biraz kakao ekleyince inanilmaz bir tada burunen icecek.
üzerindeki kremasından bir parmak sen, bir parmak da sevgilin alınca hayatına renk getiren içecek.
(bkz: adorable)
Espresso, beyaz çikolata ve süt kremasının o karşı konulmaz bileşimi olan üründür.

beyaz cikolatali mocha olarak yazar starbucks menülerinde ama başlıktaki gibi okunur.
bedava kahve kuponuyla starbucks a gidilir ve olaylar gelişir.
kişiler:iç ses, jungle , got herif 1, got herif 2
i:(lan geldik bari en pahalısından içelim)
j:bana bi beyaz çikolatalı moça
g1:beyaz çikolatalı moka
i:(tmm lan ne boksa getir işte)
g2:ice white chocolate moka sizin miydi?
(hızlı bi şekilde soluyo bide bunu yoksa ben anlarım.kesin anlarım ama.
j:yok benim beyaz çikolatalı moka vardı.
g2:tmm işte aynı şey.
i:(hadi lan verin artık şunu da gidelim.2 saatti tasak geçiyonuz zaten.
en sonunda kahve alınız ve olay yerinden bi daha gidilmemek uzere uzaklasılır.
(bkz: starbucks a ilk defa giden insan)
hayvan gibi kalorili olduğu muhakkak içecek.
Hayatı boyunca kahveden zevk almayarak, çaydan şaşmayan benim gibi bir şahsiyeti bile kendine bağlayabilecek starbucks ürünlerinden biri. Nasıl yapıldığını merak edip evde yapmaya niyetlendiğim kahve türü.
eğer starbucks 'ta içmek istiyorsanız ekstra sıcak istemeniz salık verilecek bir kahve türüdür. zira krema üstüne eklendikten sonra buz gibi olabiliyor.
tadından nefret ettiğim içecek türü. sakın içinde mocha geçiyo diye almayın efendim tadı vanilyalı süte benziyo. mocha içilcekse kesinlikle sade alınmalıdır.
Starbucks'ın en iyi ürünlerinden birisi. Maalesef, talimat alan personelin her seferinde "üzerine karamel sos ister misiniz" sözü içeceğin keyfini kaçırıyor. 1 YTL fazla kazanç için , bu davranış antipatik geliyor .
oldukça leziz bir starbucks ürünü.
-white chocolate mocha'lar hazır!
-bana mı seslendiniz?
-white chocolate mocha değil mi?
-evet de neden türkçe söylemiyorsunuz anlayamadım ki öyle bağırınca.
-zipcik hanım değil mi?
-evet. de rica edeceğim beyaz çikolatalı mocha deyin şuna! alışamadım starbucks'a daha!
-*
iç iç iç..sonra "neden kilo aldım?". işte bundan aldın antuan. allahım sen affet.
kaynımın teyzekızının bibisiyle starbucks'ın önünden geçerken alıp da içmeden, içip de geğirmeden duramadığımız leziz bir kahve. şiddetle içilir.
en sevilen en bi güzel kahve türüdür. içtikten yarım saat sonra mideni bulandırsa da yine de seversin yine de içersin.
insanın ayağını yerden kesebilecek potansiyele sahip, en güzelini starbucks'ın yaptığını düşündüğüm süper ötesi ancak kalori deposu içecek.
hayatında ilk defa starbucks'a giden bir insan, hayatında nasıl telaffuz edildiğini duymadığı bir içeceği almaya kalkışırsa rezil olur. misal ben.

-hııhh, canım kahve çekti gel starbucks'a gidelim. vayt çaklıt moça içicem ben.
+hahah, vayt çaklıt moka o.
-hayır bi kere vayt çaklıt maço, ay moçaaaa. moka? hmm ok.

tadı da iğrenç bir şey, neresinde kahve var onun ya... iç iç bitmiyor zaten, yarısına gelmeden buz gibi oldu. midem bulandı, durmadım ben 8 lira verdiğim şeyi bitirmeden gitmem diye. bitiremedim, kaldı masada 4 lira.
adını feriha koydum adlı dizi'nin tiki kız karakteri cimcime lara tarafından matematik dersi çalışılırken içilen abidik gubidik isimli bir kayhve!
CAFE CROWN DA YA DA STARBUCKSTA iÇiLMESi GEREKEN iÇiCiK. OLSA DA iÇSEK.
(bkz: yaşasın amerikan emperyalizmi)
kahveden anlayanlar için: (bkz: manda batmaz)
bir ara favorim olan ve starbucks dışında hiçbir kahva zincirinde içmediğim kahvedir.
(bkz: yeni favorim san pellegrino)