bugün

Medyapım tarafından Show Tv'ye hazırlanan yeni dizi. Başrollerini Hazal Kaya, Vahide Gördüm, Metin Çekmez, Deniz Uğur ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı, zengin arkadaşlarına özenen kapıcı kızı Feriha'nın çevresinde gelişen olayları anlatacak dizi ocak ayında başlayacak.
tutmayacak bir dizi. ancak bu adamlar işi biliyorlar cidden. annesi ile kızının resmini yanyana koymuşlar ya. resmen ürperdim. yani o iki resmin yanyana gelmesi dizide ne anlatılmak istendiğini anlatıyor. nasıl buluyorsunuz kardeşim öyle şeyleri. bütün bunları nası yapıyorlar.
tutmayacak dizidir. fakat hazal kaya'nın minilerini çekmesi, bikiniyle gezmesi ve filmin jönüyle sevişmesi sonucu rating rekorları kıracak olan dizidir.
tutması olanaksız dizidir.
--spoiler--
adını feriha koydum
orospu olacaksın.
--spoiler--
Hep aynı olaylar.
Fakir aileye sahip ve bundan utanan , arkadaşları tarafından dışlanan güzel kız.
Oyuncu kadrosu iyi ama konu çok sıradan pek başarılı olacağını sanmam.
hani bu kız bir süre dizide oynamayacaktı. *
ama kesin tutar.
(bkz: vahide gördüm)
bir kızın ismini feriha koymaktır. önceden yapılmış bir eylemdir.
tonlarca ağlak dizi hala ekranlardaysa ve izleniyorsa bu dizi de pek ala tutabilir.
iyi b*k yedin diye cevap verilebilecek olan cümle ve bir dizi adı. hazal kaya' ya yazık olacak.
zengin ve şuh kahkahalarla günlerini gün eden acımasız ve de gaddar arkadaşlarıyla aşık atmaya kalkan fakir ama onurlu ve de aynı zamanda şabalak kızın fantastik öyküleri kıvamında bir senaryoya tutunan dizi, dizicik.
iyi ettin ya başka bişey koysaydın. belki böyle saçma bir dizi olmazdı.
(bkz: feriha ya koydum)
kulağına fısıldadım.
(bkz: ben de koyucam he)
aşk-ı memnun'dan çıkna herkese bi başrol veriliyor, tutmaz.. yeterinde dizi kirliliği varken üstelik..
ilk bakışta bana annem dizisinin başka bir versiyonu gibi görünen dizi.
(bkz: adını amına koydum)
iyi bok yedin diye cevap verilebilecek show tv dizisi. hayır ardakaş anlamıyorum çok mu arıyorlar bu tarz isimleri ?
(bkz: kızım nerede)
(bkz: öyle bir geçer zaman ki)
bu sene ne hikmetse ne kadar kötü kadın oyuncu varsa başrolde.
(bkz: )küçük sırlar, lale devri, adını feriha koydum,
Bihter gibi Hazal'ın da o koca köşkten sonra attan indim eşeğe sıkıntısını yaşayacağı dizidir.
(bkz: adını kahpe koydum)
bırrak hep öyle kalsın.
dizinin herşeyi tamamdır ismi senariste sorulur.
+ abi dizinin adını ne koydun?
- adını feriha koydum.

dizinin adı bence feriha olacaktı ama yanlış anlaşılmadan dolayı böyle oldu düşüncesindeyim. böyle değilse düşünülüp en kötü tercih seçilmiştir.

(bkz: kızım nerde)
dizinin adı koymalı falan hiç olmamıştır. insana gayri ihtiyari başka şeyler çağrıştırır.
(bkz: adını feriha kodumun çocukları)
ne güzel ablamızdın sen feriha abla.