1. 1.
  starbucks adlı kendisine oranla daha ağır takılan bir kardeşi mevcut olan,
  kahve içme, pasta yeme, onu bunu kesme, dedikodu yapma ve kasım kasım kasınma için kullanılan,
  tüm bu aktiviteler sonunda hesabın götünüze sokulması suretiyle rahatlatıldığınız mekan.
  21 -1 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  pencereye dönük koltuklarda vitrindeki mankenler gibi dışarıyı kesen insanlar var burda sanırsın ki ingiliz kraliyet ailesi halkı selamlıyor hiç girmedim sevimsiz bir yer.
  18 ... ratata
 3. 3.
  oturan tipleri görüp pis pis gülmek için kasten önünden geçtigim mekan.çogu pek sallamıyor ama ar damarı olupta utananlarda çıkmıyo degil.
  nedir o öle yola dönük oturmak. birbirinize dogru oturun. nasıl muhabbet edeceksiniz , boynunuz tutulur yahu.
  8 -2 ... freeplayer
 4. 4.
  hiç gitmeyenlere bigün gidip sakızlı cheesecake ve french vanilla spice chiller içmelerini önereceğim, sevimsiz olmayan yer
  2 -1 ... paccino5
 5. 5.
  kahvesi, starbucks`tan kesinlikle daha basarili yer. istiklalde hic bi yer bilmiyosaniz oraya gidin derim. ama ondan cok daha guzel yerler oldugu icin ben istiklalde hic oturmamisimdir mesela.
  bebektekine giderdik arada, ordan biliyorum kahvesini.
  2 ... child
 6. 6.
  amerika'da sınırsız kahvenin 2 sterlin olduğu ve normal sıradan bir cafe olma özelliğini gösterdiği halde burdaki şubelerde bir kahvenin sınırın ötesini berisini aşan fiyatıyla mekan. insanların rağbet ettiği yer olup deri koltuklar , boydan boya bir camekanla dışarıyı seyretme , ince çizgileriyle döşenmiş taksim'de, bakırköy'de, nişantaşın'da, akmerkez'de , kadıköy'de vs görebileceğiniz mekan.
  1 -1 ... kacak kelebek
 7. 7.
  Jireh International Pty. Ltd. Sydney, Avustralya merkezli Gloria Jean's Coffees; 18 ülkedeki 550'nin üzerindeki şubesi ile, dünyanın en hızlı büyüyen spesiyal kahve zincirlerinden biridir.

  Türkiye'de, Reysaş Uluslararası Gıda işletmeciliği ve Turizm A.Ş. bünyesinde gelişim ve işletimini gerçekleştiren Gloria Jean's Coffees, istanbul'da 17 ayrı noktada kahve severlere hizmet vermektedir. Türk insanına dünyadaki en iyi kahve çekirdeklerinden meydana gelmiş ikiyüze yakın içecek çeşidini ve leziz yiyeceklerini fark yaratan bir hizmet kalitesi ile yepyeni bir coffee-shop kültürü içerisinde sunmaktadır. Gloria Jean's Coffees, istanbul'daki lokasyonlarında kahvesever kitlesini genişleterek ülkemizin çeşitli yerlerinde büyümesini devam ettirecektir.

  http://www.gloriajeans.com.tr
  sitesinden alıntıdır.
  ... trinfr
 8. 8.
  (bkz: gloria jeans)
  ... haznedaroğlu
 9. 9.
  sevgilimin ısrarıyla büyük boy mocha'sını içip "ulan bu muymuş" dediğim mekandır.

  (bkz: mocha mocha benzese bari bir boka)
  6 ... koko
 10. 10.
  milletin filtre kahvesini öve öve bitiremediği, halbuki hiç bir boka benzemeyen, bildiğiniz kahve olan, mekan.
  birde ice mocha var. tamam görüntü çok güzelde, bir tat bu kadar mı iğrenç olur. ya biz yaşlandık, yada bu işler bizden geçmiş.*
  1 ... maksat muhabbet