1. 11.
    Hayatı boyunca kahveden zevk almayarak, çaydan şaşmayan benim gibi bir şahsiyeti bile kendine bağlayabilecek starbucks ürünlerinden biri. Nasıl yapıldığını merak edip evde yapmaya niyetlendiğim kahve türü.
    2 ... jacksparrow
  2. 12.
    eğer starbucks 'ta içmek istiyorsanız ekstra sıcak istemeniz salık verilecek bir kahve türüdür. zira krema üstüne eklendikten sonra buz gibi olabiliyor.
    -1 ... alone with everybody
  3. 13.
    tadından nefret ettiğim içecek türü. sakın içinde mocha geçiyo diye almayın efendim tadı vanilyalı süte benziyo. mocha içilcekse kesinlikle sade alınmalıdır.
    -1 ... drammer
  4. 14.
    Starbucks'ın en iyi ürünlerinden birisi. Maalesef, talimat alan personelin her seferinde "üzerine karamel sos ister misiniz" sözü içeceğin keyfini kaçırıyor. 1 YTL fazla kazanç için , bu davranış antipatik geliyor .
    2 ... megajardel
  5. 15.
    oldukça leziz bir starbucks ürünü.
    1 ... kocamann
  6. 16.
    -white chocolate mocha'lar hazır!
    -bana mı seslendiniz?
    -white chocolate mocha değil mi?
    -evet de neden türkçe söylemiyorsunuz anlayamadım ki öyle bağırınca.
    -zipcik hanım değil mi?
    -evet. de rica edeceğim beyaz çikolatalı mocha deyin şuna! alışamadım starbucks'a daha!
    -*
    1 -1 ... suluzipcik
  7. 17.
    iç iç iç..sonra "neden kilo aldım?". işte bundan aldın antuan. allahım sen affet.
    3 -2 ... elmyra duff
  8. 18.
    kaynımın teyzekızının bibisiyle starbucks'ın önünden geçerken alıp da içmeden, içip de geğirmeden duramadığımız leziz bir kahve. şiddetle içilir.
    1 -1 ... preston
  9. 19.
    en sevilen en bi güzel kahve türüdür. içtikten yarım saat sonra mideni bulandırsa da yine de seversin yine de içersin.
    1 ... irene
  10. 20.
    insanın ayağını yerden kesebilecek potansiyele sahip, en güzelini starbucks'ın yaptığını düşündüğüm süper ötesi ancak kalori deposu içecek.
    2 ... megabyte