bugün

Siz gene de sek içmeyin, zaten yeni başladıysanız sek içeyim derken soluğu lavabo da alırsınız.
mandalina, türlü cips ve çerezler, yemişler, bol sütlü çikolata türevleri, ve olmazsa olmazı sigara ya da puro hazır olursa iyi giden iskoç menşeili içki. sek içilmeyip kola ya da maden suyu katılması makuldür. ha unutmadan yeterli miktarda buz olsun yanınızda. (bkz: zıkkımlanın)

burdan da eksik kalmayalım.
arkadaşlar viskiden anlayan varsa bir yardımcı olabilir mi?
elimde bir koleksiyoncudan aldığım bir adet white horse logan 12 yıllık bir adette glenesk 12 yıllık viski var.
bunların piyasa değerleri nedir ne değildir bir bilen varsa bu kardeşini bir aydınlatabilir mi?

Edit: white Horse ile ilgili uzman yorumları epey iyi ama doksanlarda üretimden kalktığı için fiyat bulamadım.
glenesk için yurt dışında 350 avro diyen bir site buldum.
Kime satılır bunlar yahu.
Ataşsuyu.
sek buzsuz susuz oda sıcaklığında burbon mis mis.
t: beyaz adam büyük suyun ötesinden geldi yanında bu acı su vardı. ebemizi belledi.
acisi,ask acisina benzedigi icin hatirlamak belki de unutmak icin ictigim yegane icki.
Yeni başlayanlara tavsiyem 2 3 güne bir çeyrek çay bardağı için.

Bu kokuya, tada alışmanızı sağlar.
Ayda 10 bin tl geliri olmayan içmesin. Ciddiyim sizin neyinize lan viski çay bardağıymış bilmem neymiş. Hahahaha evet.
Bu akşam beni 5-6 defa rahat geğirten alkollü içecek. Midemi rahatsız etti.

Yarım bardak sek ictim. içine hicbirsey ekletmedim sanki ateş yutuyo gibisin çok terletiyo yazın içilmez.

Ha bide dizilerde tek dikişte ictikleri şey viski değil elma suyuymuş kafaya dikmek mümkün değil zira.
Kışın evine yorgun argın geldikten sonra seninle ilgilenen bir eş gibidir. Yorgunluğu stresi alır, keyfini yerine getirdikten sonra uykunu getirir ve yatırır.
Kötü kokuyor. Rakı daha güzel kokuyor anasını satayım.
berbat bir alkollü içecektir. sadece kokusu bile insanı nefret ettirmeye yeter. viski içeceğime, 10 numara motor yağı içerim daha iyi amk.
zamanında 1 70 liğini rahatça içtiğim kaliteli içkidir. ama teferruatı çoktur. sodası, çikolatası, meyvesi vs.
Amerika'da kamyoncuların içtiği ucuz içkidir. Onu sktir et lan 10 dolarlı ciskiye türkiyede niye 100 dokar ödüyoruz merak ediyorum.
Viskinin dandik olanı bile 250 lira olunca içen adam beğenmiyor. Viski enfes bir içkidir hatta içilecek en kral içkilerden biridir. Tabi sek içeceksin onuda belirteyim.
içenlerin sırf hava olsun diye içtiğini düşündüğüm içki.
Ben de sek icmistim insanın içini yakiyo bir Boka benzemiyor.
bir şişesi 7.9 milyon TL dir.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
Hayatı çekilebilir kılan, kafamı taşşağa çeviren alkollü içecek.
özellikle iskoçya'da su gibi tüketilen, kaliteli, lezzetli bir içki türü.

en büyük özelliklerinden biri kolay kolay sarhoş etmemesi, insanı sersemletmemesidir. tabi bu bünyeden bünyeye değişiklik gösterir.

sek ve az miktarda içilmesi makbuldur. viski bardağı ile içilmelidir.
şu saatlerde güzel giden içki. bira böyle değil ama. iç iç nereye kadar.
yarım şişeden kast ne karde$? 35lik bölü 2 içersen çakırkeyif olursun, 100lük bölü 2 içersen subhanekenin cenaze namazındaki varyasyonunu ezberlersin.
Alirim. Entrybu.
irish severim.
jack daniel's tennessee honey tek tercihim olan bal likörlü viskidir. bence müthiştir.
Bir içki. Bir 65 lik falan içtim tek başıma bok yedim.

3 defa kusma
2 gün başağrısı
2 gün iştahsızlık.

Gö*ümle içtiğim için kendimden özür diliyorum.