1. 1.
  çikolata ile çok güzel giden bir içki türü.
  2 -1 ... elma
 2. 2.
  (bkz: jack daniels)
  3 ... manson
 3. 3.
  eleman her gece başka bir alkollüyle zom olmaktadır...
  viskilerin ucuzladığını öğrenince, o gün marketten koca bir şişe viski alır...
  arkadaşlarının uyarısına aldırmadan her gece yaptığı gibi yarım şişeyi götürür...
  ve anlar ki viski sarhoş etmez nakavt eder.*
  11 -1 ... infantes
 4. 4.
  bir defasında yanlışlıkla su ile karıştırılmış halde içmek durumunda kaldığım içki.siz siz olun aman diyim su ile karıştırıp rezil etmeyin güzelim içkiyi...
  3 -4 ... ze(k13
 5. 5.
  Viski, sek olarak, sulu veya buzlu, ya da başka içecekler (sıcak kahve dahil) veya içkilerle içilir.

  Malt viski, % 100 malt arpadan yapılır, bir kez damıtılmış viskiler diğerlerinden ayrılırlar. Viski yapımında kullanılan tahıllar, irlanda, iskoçya, Kanada ve ABD arpaları, Kanada ve ABD çavdarı ile ABD mısırından oluşmaktadır. irlanda'da halen malt ve malt olmayan arpaların birlikte kullanıldığı tür viskiler üretilmektedir. Çeşitli sek viskiler, Çavdar viskisi, Tennessee viskisi ve Burbon ABD'de kavrulmuş meşe fıçılarda dinlendirilerek üretilir. Harmanlanmış viski ise yukarıdaki viskilerden birbirine benzer tür tahıl kullanılarak üretilenlerin bir karışımı şeklinde üretilmektedir, bu da üretim maliyetini diğer tür viskilere kıyasla ciddi biçimde düşürür. Harmanlanmış viskilerin genellikle üretimlerinde harmanlanmış olan asıl viski türü belirtilir, Harmanlanmış iskoç, Harmanlanmış Kanada, veya Harmanlanmış Burbon gibi. Light viski ise neredeyse tamamen tahıl alkolünden üretilir, genellikle toplam miktarın %5-10'unu geçmeyen miktarlarda sek viski ve yoğunlaştırılmış şarap (Sherry) da aroma ve renk vermesi için ilave edilir.
  2 ... yaramaz
 6. 6.
  (bkz: jb)
  2 ... r@t@t@
 7. 7.
  amerikan ve ingiliz rakısı.
  2 ... kiraze
 8. 8.
  whisky:Türkiye'nin ilk metal grubu.
  3 ... kekistanlihobbit
 9. 9.
  amerikan filmlerindeki sorumluluk sahibi polis ya da sivil kahramanların bir konu üzerinde düşünürken başvurdukları içkidir.
  1 ... kerrat cetveli
 10. 10.
  viskiler ikiye ayrılır jack daniel s ve diğerleri.
  2 -3 ... africa