bugün

ya güzel kadınların güzel memelerini öperek ya da güzel kadınların memelerinin güzel olduğu hayal edilerek içilir.
sek gider, gece gider, dertliyken gider.
iskoç olanı daha tercih edilesidir ben genelde sütlü çikolatayla ve Fındık'la tercih ediyorum sek ve buzlu içilmesi gerektiğinde ısrarcıyım ha ben enerjiyle içerim Sodayla içerim diyorsanız o sizin fikrinizdir amma lakinki öyle değildır.
ibne turnosolu.
Kafası en güzel içkilerden birisidir. Çok konuşturur. Ama gece içmenizi tavsiye etmem uyutmuyor insanı.
Kış aylarında içmesi daha keyifli olan alkollü içecek.
Yanında elma, çerez, çikolata iyi gider.
Yazın siker adamı bu. Kış içkisidir kendisi.
1-) irlanda viskisi olarak ; tullamore

2-) japon viskisi olarak : nikka ve hibiki.

bunları içmeyen viski içtim dememeli.
blues müziği ortaya çıkarmış sanat dostu içki. karaciğere papaz olma gibi bir durumu var fakat olacak o kadar.
cuma gelse de içsek.
https://www.youtube.com/watch?v=_eIHRuvzK0c
ateş suyu. ulu manitunun ikramı.
buzlukta, metal bir kap içerisinde 30 dk dinlenmiş olanı makbuldür.
Genelde dizi ve filmlerde zengin,karizmatik ve yakışıklı züppelerin elinde görülen içki. Baya pahalıdır.
Beyaz çikolatanın can dostu, yılbaşı gecelerinin ayrılmaz müdavimi, ballı cevizli muzun kankası.
başka bir ülkede olsaydık her gün 2 bira parasına içiyor olurduk.
görsel
fakirlerin baya özendiği içki. evet.
içildikten sonra baş ağrısı yapmayan tertemiz zengin içkisi.
güzel içkidir. boğazda bıraktığı hafif yanma hissi, kokusu falan, güzeldir.
Her icisimde kimyami bozan, vucudumun asla kabul etmedigi alkol cesididir. Her seyj goturuyorum da viski asla uymuyor benimle. Tam anlamiyla igrenc otesi kokusu tadi aciligi nefret ediyorum.
görsel
Sek içimini sevdiğim herhangi bir içecekle karıştırıldığında nefret uyandıran alkollü içecek.
bourbon VE scotch olarak ana baslikta 2 ye ayrilir, daha sonra single malt vb uzar gider.
Ulan ne vardı bunu bu kadar sert yapacak?

Ancak birisi hayatını kaybedecek ki ben bunun acısını ancak o zaman hissetmeyeceğim? Yuh.
Sek içmeyin de nasıl içiyorsanız için.
iki buz atın öyle için.

çikolata falan da yemeyin yanında. fazla içerseniz mideniz bulanır.