bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: jack daniel s)
  2 -2 ... zall
 2. 2.
  dördüncü nesil yazar.
  ... mahallenindelisi
 3. 3.
  2009 Ocak Ayı itibariyle Türkiyede hiçbir şekilde iç pazara satışı sunulması yine aynı şirket tarafından yasaklanan içkidir. Bu aslında bir eylemdir. AMacı yüksek içki vergilerini eleştirmektir.
  ... romantikreis
 4. 4.
  önce bir duble jack için, ardından en sevdiğiniz içkiyi. eğer azıcık damak zevkiniz varsa sonradan içtiğiniz içkinin yüzüne bakmazsınız. o kadar sağlamdır.
  -1 ... feldispat
 5. 5.
  tadını en çok sevdiğim viskidir. tobleron piramit çikolatanın ayrılmaz dostudur. (bkz: eski dostlar).
  5 -1 ... mandylion
 6. 6.
  tatlı sert bir viski türü. sek içilmelidir. ona keza bir kadehi insana yıldızları saydırtabilir. yanında TobleronE yiyebilirsiniz yada nutella kaşıklayabilirsiniz.
  1 ... loserss
 7. 7.
  çikolata ile sek bir jack iyi giderdi şimdi doğrusu. aynı zamanda hoşgelmiş yazar.
  1 ... lolita lempicka
 8. 8.
  herhangi bir içecekle* tadının bozulması ona ihanettir. deep freeze'de soğutulmuş olanının shot içilmesi makbuldür. ardından da bir dilim lime yenmesi durumunda, hastası olunur.
  -1 ... tzta
 9. 9.
  herzaman sek içilmelidir ve lindt excellence cocoa ile süper ikili olurlar. ayrıca başka içeceklerle karıştırılması ona yapılan en büyük hakarettir ve cezalandırır içen bünyeyi.*
  ... black snow
 10. 10.
  seki en keyfli olandır. viski de ilk göz ağrımdır. içilirken çikolata komasına girilmemesi de tavsiye olunandır. boğazı feci yakar lakin.
  1 ... nickbulanakadarcanimcikti