bugün

entry'ler (447)

alternatif sen türk değilsin diyalogları

- abi sen türk değilsin
+ has...tir lan oradan!
- pardon abi..

selçuk erdem

Beni bir kez daha koparan eğlenceli bir karikatüristtir. Bir karikatüründe insanlar sırat köprüsünde önünde beklemektedir. Adam zebaniye sorar:

-abi burası ney?
+sırat köprüsü.
-ne köprüsü?
+sırat sırat.
-koyim de tur at
+bunu da alın içeri.

tiki kızların göğüslerinin küçük olması

küçük olsa da aradaki farkı kalçalarıyla telafi eden kızlardır. *

1 ytl ile alınabilecekler

(bkz: kafa) *

manyach

ekmek yediği kapıya ihanet eden, ekmeğini artık kendisi alıp ketçap döküp yiyen, kolonyalı mendilleri çok seven ve üç kağıtçı olan kardeşimdir.

iki kere iki her zaman dört müdür sorusu

2 lerin pisikolojisine göre değişebilir.

argo atasözleri ve deyimler

çok dolaşanın ayağına bok bulaşır.

dünyanın en mutlu insanı olunan anlar

aşırı derecede idrar torbasının şişmesi sonucu oluşan ağrıyı ve bu torbanın uzun süre çeşitli nedenlerden dolayı boşaltılamaması sonucu gelen baskının artık dayanılmaz noktaya gelip bardağı taşıran son damlanın gelmesi sonucu birden bire torbanın, dibi delinen bidon gibi boşaltılması sonucu o rahatlığın vermiş olduğu haz insanı dünyadaki en mutlu anına kavuşturur.

televizyon açıldığında ilk kurulan cümle

- cine 5 hala şifreli mi yaa?

en kötü zamanlarımda arkadaşımdı yalnızlığım

muhtemelen eski zamanlarını unutmamış, şimdi ki durumunda da eskiyi unutup kötülemek yerine o günleri andığının ve o günlerin de kendisinde bir anı olduğunun kanıtıdır. *

fenerbahce chelsea macinda chelsea yi desteklemek

Muhtemelen yenilecek takımı, tutmak istememekten kaynaklanan bir durumda olabilir.

chelsea yi karşılamaya giden bir grup aslan

-Höy löy löy löy... löööööy oooo çelsiiii, diye bağıran gruptur.

trafik kazalarinda yeni donem

Maddi hasarlı trafik kazalarında sürücülerin, trafik polisini beklemeden kendi aralarında tutanak düzenlemesine imkan sağlayan uygulamadır. Uyguulamaya 1 Nisan 2008 günü * başlanmıştır.

16 mayıs 2007 uludağ sözlük msn zirvesi

katılmak isteyen olursa bana msj atabilirler, zirve hala devam ediyo...

16 mayıs 2007 uludağ sözlük msn zirvesi

bilgisayarın msn i kaldırıp kaldıramadığını test eden zirvedir. hoş yazı yazmaya tıkladığımda 3 kum saati çıktıktan sonra ok işareti geliyodu... *

sınava çalışmak istemeyen öğrenci

öğrencinin normal halidir. çünkü ben bir öğrencinin can ata ata bir sınava çalışmak istemesine tanık olmadım ki...

aynı evde yaşayan sözlük yazarları

(bkz: organizma)
(bkz: balbassar)
(bkz: yaramaz)

çocukken yapılan deneyler

kibrit çöpünden ev yapıp acaba yanıyo mu diye sağa sola sürtmek *

surekli saciyla ugrasan insan

insanların birinden hoşlandıklarında farkında olmadan yaptığı bir eylemdir ayrıca. * *

isedikten sonra sifonu cekmeyen insan

ne de olsa benden sonra biri çeker mantığı yürüten insandır.