bugün

hoffenheimlı bosnalı forvettir.çok can yakacak gibi duruyor oyun sitiliyle kafa var ayaklarıda iyi.

edit:imla
4-1'lik dortmund galibiyetinde takımının 2 golünü atmış bosnalı forvet. ibişeviç.
1984 doğumlu, 1.89 luk santrafordur. performansını devam ettirebilirse arsenal, tottenham gibi klüpler yakında kapışmaya başlayabilir.
bundesliga'daki ilk sezonunu gol kralı olarak bitirecek boşnak forvet.
14 haftada 16 gol atan bildiğin hayvan. 25 yaşındadır kendisi geç keşfedilmiştir diyebiliriz. Bu gidişle Gerd Müller'in rekorunu kırabilir.
(bkz: vedad fenerde) fotomaç yakında yazmazsa adımı değiştiririm. bu sütunlarda görürüz.
--spoiler--
Haziran 2007'de 1,2 milyon Euro karşılığında ikinci Bundesliga ekiplerinden TSG 1899 Hoffenheim ile anlaşmıştır. 2007-2008 sezonunda kendisinden bekleneni tam olarak veremediği için yerini genelde Demba Ba ve Chinedu Obasiye bırakmıştır.
--spoiler-- *
adamın takımı ikinci ligdeyken oynayamayıp birinci lige çıktıktan sonra böyle bir skor patlaması yaşamasına mantıklı bir izahat getirebilecek varsa beri gelsin! ayrıca bosna hersek milli takımında bundesliga performansına rağmen halen ilk tercih olabilmeyi başarmış değildir. türkiye ile olan milli maçta olduğu üzere maçların çoğunda oyuna sonradan dahil olmaktadır. bosna gibi bir milli takımın ilk forvet tercihi haline bile gelememiş olması kendisi hakkında kuşkular doğurduğu kadar aynı kuşkuların bosna milli takımı teknik direktörü hakkında uyanmasına da sebep olmaktadır elbette. bu oyuncunun gerek ferdi gerekse takım bazında başarısındaki en önemli yardımcının ise vatandaşı Sejad Salihovic olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. bu oyuncular hoffenheim'ı bundesliga'da taşıdıkları gibi milli takımlarını da grup elemelerinde taşıyacak olurlarsa grup ikinciliğini koruma konusunda iyiden iyiye sıkıntıya düşebileceğimizi de belirtmek gerekir.
17. golüne ulaşmış hayvan. atıyor efendim durduramıyoruz.
gol makinası. inşaallah performansını devam ettirir.
fc bayern münih' in efsanevi futbolcusu Gerd Müller' in tarihi gol krallığı olan 40 gol rekorunu kırması beklenen futbolcu. bizzat gerd müller de bosnak futbolcu' nun kendi rekorunu kırmasını beklediğini söylemiştir. gelecek sezon avrupa' da astronomik bir fiyata transferi gerçekleşebilir.* *
bayern münchen i de boş geçmemiş boşnak golcü.severek izliyoruz ve 2009 altın ayakkabının kendisine verilmesini talep ediyoruz.*
bayern mühih'e karşı onsekizinci golünü atan boşnak forvet. ikinci lig'de sıradan bir golcü iken bundesliga'da patlaması ilginçtir.

edit: shaqmarion'a uyarısı için teşekkürler
düz topçu, büyük golcüdür.
gerd müller'in rekoru kırması zor olsa bile bu yıl gol kralı olacaktır.
hoffenheim ın bir hazırlık maçında dizinden sakatlanarak sezonu kapatan golcüdür. artık herhangibir rekoru kıramayacaktır vedad. ben böyle talihin taaa.. neyse..
gol makinesidir.
bir iki sezon önce tesadüfen izlediğim Alemannia Achen - bayern münchen maçında çok beğendiğim ve bunun üzerine üyesi olduğum galatasaray forumuna transfer önerisi olarak yazdığım futbolcu. ama futboldan çok anladıklarını iddia eden forum üyeleri "ibi$eviç diye golcü mü olur canım?" diyerek dalga geçmişlerdi. neden olmasın canım Dimitar Berbatov, alan boksic diye golcü oluyor da ibi$eviç diye neden olmasın ?
fotospor gazetesine göre fenerbahçe ile görüşen adam.

(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
sözlükte yazarlarının gülümseten nicklerinden biri sanılan isim. *
manchester city 'nin dünya para harcayıp dünya yıldızlarını toplamak yerine ileriye dönük yatırım yapması için mutlak almasını gerektiren forvettir.
dizinden sakatlanıp mükemmel oynadığı sezonu kapatmış. çok yazık gerçekten.
hoffenheim ın 6 haftadır kazanamama sebebidir. o olmadan golde olmuyor.
tekrar hoffenheim ile sözleşme imzalamış futbolcu.
şu anda 22.dakikası oynanan hertha berlin maçında 20 dakikada 3 gol atmış olan boşnak futbolcu.
bu sezon da gollerine kaldığı yerden devam etmekte olan leblebi forvet.