1. 1.
    son dönemde piyasadaki hit olmuş pop şarkılarının çoğunun aranjörü, henüz 26 yaşında, sezen aksu nun hacı diye hitap ettiği, sezen aksu nun son konserlerinde klavye başında kendini gösteren, geleceği parlak başarılı insan.
    http://cumaertesi.zaman.com.tr/?bl=8&hn=4674
    10 -3 ... dr rocco amca
  2. 2.
    geleceğin yeteneklerinden biri. kimse sorsam yere göğe sığdıramıyor. allah yolunu açık etsin. bu arada unutamam ı şahane söylemiş.
    8 ... leblebi tozunun hastasiydim
  3. 3.
    hıçkıra hıçkıra ağlattı beni unutamam'la...
    9 -2 ... m ilginc olsun istedim
  4. 4.
    enbe orkestrasının çıkarttığı albümde, 1 numarayı kapan 'unutamam' adlı parçayı seslendiren başarılı kişilik.
    9 ... templar
  5. 5.
    yaşamaksa yaşadım lakin; canımın çoğu kaldı sende...

(bu kadar mı güzel ifade edilebilir??)
    9 -1 ... lalenguademariposa
  6. 6.
    hoş bir şarkıya imza atmış şarkıcı. sözleri harika.
    6 -1 ... pink_floyd
  7. 7.
    enbe orkestrası olarak tanınan grubun solisti değil elemanlarından birisiymiş sadece. çok eskilere dayanan geçmişi olmasına rağmen yeni yeni tanınmaya başlıyor bazı çevrelerce. unutamam adlı sezen aksu imzalı parçasına ilk klibini çekmiştir.
    3 ... parantez
  8. 8.
    nefis bir sezek aksu sarkisi olan unutamam'i nefis soyleyen,her dinledigimde icimi acitan,muazzam yakisikli muzik adami.
    4 ... cheesecake
  9. 9.
    unutamam $arkisi sabahlara kadar dinlenilesidir.
    3 ... cenq0
  10. 10.
    benim ciğerim yanar,
    ten oyalanır can kanar,
    iki gözüm iki çeşme haberin yok,
    içerime içerime akar...

dizelerini söylerken insanın cigerini yakan kişi. "ten oyalanır, can kanar" ne kadar doğru bir sözdür. bazen tenini yorarken, canını kanatır insan ister istemez.
    3 -1 ... olmazsaolmaz
  11. mustafa ceceli Başlığındaki Önemli Entry'ler