bugün

(bkz: internet cafe)
saati 20 lira olmuş amk. ben 2 lira olduğu zamanları bilirim.
o da diğerleri gibi pahalı olmuştur.
mouse ve klavyelerin insanlarda -aşı- etkisi meydana getirdiği, bakteri ve virüs yuvası yer.
Ay o yağlı,pis ellerle tutulmuş mouse... Derisi soyulmuş kulaklık... Ya dünyanın en iğrenç yerlerinden biri... Offf...
özlettiren efso mekanlar.
saati 40 lira olmuş.
Benim Postal 2 oynadağım zamanlardı. Mahalemizin sıcak abisinin mini internet kafesine gider oyun oynardık. O zamanlar 14-15 yaşlarındaydım. Neyse benim Postal 2 oynadığım bilgisayar sanırım 8 senelikti Postal 2'yi en düşük ayarlarda oynayabiliyorduk. Neyse benim bilgisayarda hangi angut oynuyorsa sürekli kayıtlarım siliniyor farklı kayıtlar çıkıyordu. Yıllar sonra öğrendin ki o angut bizim sıcacık mini internet kafesinin sıcacık abisiymiş. Yani adam böyle buram buram şaka amaçlı sadizm kullanan bir oyunu oynayacak adam değil yani o kadar nazik ki. Demek ki her insanın bir sadist kısmı varmış. Neyse efendim biz internet kafe için başka mahalkeden çocuklarla kavga ederdik bi ara benim burnum kırılmıştı sanırım. Ama o internet kafeye değerdi. internet kafeden 4 bilgisayar vardı onun için kendi aramızda kavga ederdik. Evde de para alma çabası. Ne de olsa 1 saat oynasan ve 1 tost ve ayran alsan 3tl. O harçlığı fazla alırsan dayak da yiyordun bir de üstüne. Yani böyle b. ktan ama Postal 2'li bir ergenlik gerçirdim.