1. 1.
  istanbul devlet tiyatrosu sanatcisi, meseleyi asmis bitirmis oyuncu.
  5 ... vernon sullivan
 2. 2.
  bir insanın nasıl naif, incelikli olduğunun bize canlı göstergesi olan aktördür. popülarite kaygısı içinde olmamıştır bu nedenledir ki istese çok ama çok başka bir yerde olabilecekken gerçekten kendini ifade eden ve ruhundan şeyler bulduğu rollerde görünmüştür. özellikle yeditepe istanbul'da canlandırdığı ruhsal travmaları olan karakter ile yaşadıklarını hissettikleriyle mükemmel biçimde izleyen kişilere yansıtmıştır. bu adamın muhteşem ötesi bir ses tonu vardır. öyle bir ses tonudur ki bu ruhu okşayan kadifeden periler konuşsa bu kadar olur. bu adamın herşeye karşı duran bir ciddiyeti ama birden fırlayıveren bir gülümsemesi vardır. kadınların hasta oldukları nokta bu adamdaki gülümseme ve ciddiyetin aynı anda vuku bulmasıdır belki de.cazibe hanımın gündüz düşlerinde ilk olarak ortaya çıkıp gerçekten farklı bir oyuncu olduğunu göstermiştir. bu filmde bir hayali canlandırsa da bir gerçek olarak insanların hafızasına yerleşmiştir.
  bakılıp huzur bulunabilecek insanlardan biridir. oturulup konuşulsa kimbilir neler olur.
  7 ... karın desen jack
 3. 3.
  benim hastası olduğum ;ve türkiye deki en rol kesmeyen adeta rolü yaşayan aktör...insanın sadece sesine bile hayran kalabileceği,sonsuza kadar izlemekten bıkılmayacak tek oyuncudur o.trt de zuhal olcay,emre kınay ve birçok ünlü ismin yer aldığı yeditepe istanbul adlı dizide hayran kitlesini,özellikle benim kitlemi-katlayan anıtı dikilecek kişi..zuhal olcaydan sonra gelen oturup iki lafın belini kırmak istediğim oyucudur kendisi..ahahah!
  4 ... fayaka
 4. 4.
  tv dizilerinde gerektiği kadar ön planda olmayan buna rağmen başrol oyuncularının hepsini donunda sallayabilecek bir oyuncu.sanırım tiyatroya daha çok yakışır..
  3 ... isibilenisegitmeyen
 5. 5.
  uzun zamandır tanıdığım ama karizması bana bu akşam dank eden süper oyuncu. hayır şimdiye kadar nasıl farkedememişim ona yanıyorum.
  1 ... witch
 6. 6.
  * (bkz: karizma)
  2 ... redwinemania
 7. 7.
  (bkz: çilekli pasta)
  1 -1 ... zamazingo
 8. 8.
  sesi ve oyunculuğu insanı büyüleyen tiyatro ve dublaj sanatçısı. 15 im den beri hastasıyım.
  1 ... internettin
 9. 9.
  yakında gösterime girecek olan 2 süper film birdenile tekrar karşımıza çıkacak sesi güzel kendi güzel oyuncu.
  1 ... maruf
 10. 10.
  tiyatroda sürekli takip ettiğim, yakın bir geçmişte konuşan kitap ta yapılacak bir iş için telefonda konuştuğum,vicdanlı ve gerçekten iyi bir tiyatro oyuncusu..*
  2 ... agafya