bugün

entry'ler (749)

cinayet süsü

Bende aylar sonra sozluge girip yorum yapmama sebep olan film. Ugur Yucel ve Cengiz Bozkurt hatrina izleyim dedim ama yarim saat dayanabildim ancak. Birbirini tekrarlayan replikler, israrci sıkıcı sahneler vs.. olmamis...

istanbul izmir otoyolu

Guzel yol ama kullanici icin buyuk masraf. Sadece yol ucreti degil gaza yuklendikce katlanan yakit masrafindan bahsediyorum... biraz sıkıcı bir yol zira cok uzun, dumduz, manzarasiz. Soma termik santrali haric. Ha bir de Balikesirin arka taraflari çölleşmiş onu farkettim... tavsiye ederim ben faydasini gordum...

27 temmuz 2018 kanlı ay tutulması

Balkonda bekliyorum. Ay görüş açıma dönmedi. Kendi kaybeder...

kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz

O zaman neden o acılara katlanıp saatlerce kıl tüy alıyorsunuz? Cevaplar soru kitapçığının arkasında...

merhaba arkadaşlar bir isteğiniz var mı

Ferrari... model yıl farketmez...

kadınlar niye parası olan adamlara bakıyor

Erkekler parası olan kadınlara bakmıyor mu? Yaaa bırak alllasen...

kediye tekme atıp uçuran ruh hastası it

Ruhu çoktan tekmelenip atılmıs itin tekidir. Hayvanlar candır koruyalım.

yazarların kronik hastalıkları

Kendini domuz gibi sağlıklı hissedip aynı zamanda kendini kandırdığının farkında olmak. Değişik bir psikolojik hastalik...

jeremain lens

O ne biçim bir canavar...

şu an yatıp uyumama nedenleri

Ramazan öncesi son demlerdir...

bmw yoksa seninle çıkmam diyen kız

gold digger dır kendisi.
Örneğin : http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4

bekir irtegün ün marsilya ya attığı gol

olağandır. normaldir. adam nihayetinde profesyonel futbolcudur. gerekirse eliyle * gerekirse kaba etiyle o golü atması gerekiyorsa atacaktır.

fatma turgut

adını; 8 mart dünya kadınlar gününde bursa bölge devlet senfoni orkestrasının konserinde kendisine hayranlığım uyanana kadar bilmediğim ve o gün "anaaa model grubundaki kız la bu" diyerek hatırladığım, sesine hasta olduğum, şirinliğine bittiğim bir hatundur. evlilik fikrine sıcak bakmayan bir adamım ama fatmayla evlenirim. o derece.

türk erkeklerinin istediği kız türü

tüysüz olanlardır *. arkadaş türk erkeği yeterince kıllı zaten. e birde kızda olunca olmuyor.. o yüzden bir zahmet lütfen tüysüz olsun.. * *

hakemi satın alan fenerbahçe

hakemi satın alan sayın fenerbahçe yönetimi. lafım size. ipe sapa gelmez saçma iddalarda bulunan ve bu tip başlıklar açan arkadaşlara da gözlük,futbol kuralları kitabı bir de mümkünse beyin satın alın.

evden başka bir yerde sıçamamak

yeğen askere git gel açılırsın. değil delik aramak delik inşaa edip içine sıçarsın.

tanım: hijyen takıntısı nedeniyle evinden başka bir yerde sıçamamak.

türk futbol tarihinin en berbat onbiri

baki mercimek ve sabri sarıoğlu ve selçuk şahin in mutlak 11 de forma giyeceği aşikardır.

alenen yüz verip teklif edince reddeden bayan

türk kızıdır la o! götü kocaman ve yere yakın ,döşü kıllı güzel yurdumun kızıdır o! beni seç beni seç diye cilvelenir, haydi gel benimle ol dediğin zamanda; aa ne münasebet beni ne doktorlar ne mühendisler istedi der. kaprislerinden gına getirendir. bu tip kız modeli için ismail yk nın şaheser niteliğindeki şarkısı allah belanı versini * peçeteye istek olarak yazdım. *

13 sayısının batıdaki konumu

yıl 2011. at aradan 0 ı ne kaldı? 2 ve 11 topla bunları ne etti? 13. 2011 yılında hristiyanlık cenabet kalacak.
*

2010 da trabzonspor un açık ara şampiyon olması

mümkün olmayandır. çünkü şampiyon 2011 de belli olacaktır.

(bkz: tespit sıçtım bez getirin)