1. 1.
  istanbul ilinin ikinci ödenekli tiyatrosu.
  1 ... vernon sullivan
 2. 2.
  az ödeneklerle çok iş yapmaya çalışan halka tiyatroyu sevdirmek için uğraşan kurum. bünyesinde çok iyi oyuncular bulundurmaktatır fakat göze çarpan eksik veya yanlış sürekli oynanan oyunların adaptasyon olması ve bunun sonucunda türk insanından parçalar olmadığı için halka tamamen inememesidir. klasik tiyatroya karşı değilim fakat o kadar tiyatro yazarımız varken neden hep rus edebiyatı tercih edilmektedir buna anlam verememekteyim.

  http://www.istdt.gov.tr
  3 ... spectracef
 3. 3.
  türkiyedeki hemen hemen her oyuncunun salyalarını akıtan ama nedense hep eleştirilen, oyuncusu olmak için deli gibi uğraştığım kurum..
  ... agafya
 4. 4.
  (bkz: akm aziz nesin sahnesi)
  (bkz: şişli cevahir sahnesi)
  (bkz: taksim sahnesi)
  (bkz: akm oda tiyatrosu)
  (bkz: akm büyük salon)
  ... vernon sullivan
 5. 5.
  beyoğlu gibi bir ilçedeki sık ve uzun süreli elektrik kesintilerine çare bulamayan devletimizin -jeneratörü olmadığından- elektrik kesintisi sonucu seyircilere beklemesini önermesiyle seyircilerini taksim'in evsizleriyle muhattap eden tiyatrosudur.
  ... yasakani
 6. 6.
  çayhane, müfettiş, çok yaşa komedi, yeraltından notlar... 3-5 senedir sürekli aynı oyunlar sahneleniyor, hiç bir değişiklik yok. internet sitesinde izleyicilerin oyunlar hakkında görüşlerini okudum, tek bir eleştiri yok. maşallah her oyun dört dörtlük.
  ... zinani
 7. 7.
  internet sitesilerinde oyunların saatleriyle ilgili bilgi bulanmayan tiyatro. bünyesinde ki oyuncuların kalitesi tartışılmaz ama yönetimleri kesinlikle berbat!!
  ... spor tutkunu disi
 8. 8.
  (bkz: feridun karakaya sahnesi)
  ... ipekbocegikadardikbasli
 9. 9.
  oyun kalitesi acisindan istanbul sehir tiyatrolarinin gerisindedir ancak sahnelerinin konumu dolayisyla oyunlari cok daha fazla ragbet gormektedir.
  ... bir seyler olacak yarin
 10. 10.
  2016/2017 sezonunu 1 Ekim tarihinde açacağını açıklamıştır..

  http://www.istdt.gov.tr/
  ... ivedilikle