bugün

Acun projelerini alıp koyarak belirli bir düzeye ulaşsa da Fox Tv' nin rolünü geçemeyecek kanal. Türkiye' deki 4' lü (Star-Kanal D-Atv-Show)özel kanal hegemonyası kolay kolay kırılmaz. Bunu 24 saat Pis yedili oynatmasına rağmen hala ayakta duran Show'dan anlamak mümkün.
sahibi kimin oğluysa bilsin ki maç yayınlarken ekranın 3te 1ine "y döner" reklamı koyulmaz.
atletico madrid - real madrid maçını rezil bir şekilde sunan kanal.
stüdyo yayınla maç anlatılan dönemi hatırlatan fakir kanalı. Bu kanalı belli ki fakir kesim izleyecek. Bense maçın ardından sileceğim.
şu an süper kupa maçını veren program. yalnız yayını ispanyadan kargoyla ben getirsem daha güzel getirirdim amk. arada ses gidiyor sadece spikeri duyuyoruz felan çok denişik..
şu illüminatiye hizmet ettiğini düşündüğüm kanal.
bugüne kadar pek izlemediğim, acun ılıcalı'nın satın almasının da bu durumu pek değiştirmeyeceği televizyon kanalı.
yeni logosu ekranda çok hoş durmamış ama yinede idare ediyor.

http://www.tv8.com.tr/
Değişime giren kanaldır.
(bkz: tv8 logo değişikliği)
illuminati tvdir.
Keşke acun bu kanal yerine flash kanalını alsaydı daha yerinde bir davranış olurdu.
mfö'yü bünyesine katarak bizi üzmüş kanal. olduramadık!
(bkz: tv8 2014 tanıtım fragmanı)
yeni sezona başlayan kanal.
ünlülerin yer aldığı tv8 yeni sezon tanıtımında acun ılıcalı, hülya avşar gibi isimler var.

katılanların listesi;
(bkz: acun ılıcalı)
(bkz: hülya avşar)
(bkz: ebru gündeş)
(bkz: özkan uğur)
(bkz: mazhar alanson)
(bkz: fuat güner)
(bkz: athena)
(bkz: hadise)
(bkz: özgü namal)
(bkz: alp kırşan)
(bkz: mustafa ceceli)
(bkz: tuba ünsal)
(bkz: eser yenerler)
(bkz: oğuzhan koç)
(bkz: ibrahim büyükak)
(bkz: burcu esmersoy)
(bkz: saba tümer)
(bkz: jess molho)
(bkz: almeda) - (bkz: murat)
(bkz: murat boz) ----> kesin değil.
(bkz: atalay demirci)
(bkz: emel) - (bkz: arda)

edit: ispanya'dan bir arkadaşım aradı nicksiz sapsiz diye biri.
murat boz bitmiş. o da yayında.
bu sene acun ile patlama yapacak olan kanaldır.
Her hafta 2 tane premier lig maçı yayınlayacağını söyleyen, hatta ilk hafta yayınlayacağı 2 maçı duyurup yayınlamayan kanaldır. Yazıklar olsun diyorum.
Önceden çoğu insanın bilmemesine rağmen Acun tarafından izlenmesi yükselen bir kanaldır.
Şu saatlerde Batman animasyonunu vererek taktirimi kazanmış olan kanal.
Acun basmış parayı hd yayına geçirtmiş. Cam gibi olmuş. Arada gidip gidip jessi öpüyorum. Azıcık kazağı aralada da paklava banyosu yapsın gözlerimiz ama artık inşallah survorda görürüz o mermer gibi omuzları.

Darısı kanal d'nin başına. Almıyoruz işte d smart ne bu ergen tribi arkadaş.
var mısın yok musun cem yılmaz'ı tekrar vererek eğlenmeme sebep olan kanal.
haber merkezini kovup eğlenceli janjanlı acun oyuncağıdır. 4 entry almasıda çok garip.
sadece hd si on numara.
başka numarası yok.
şu anda var mısın yok musun un cem yılmaz ın konuk olduğu bölümünü yayınlayan kanal.
bu yıldan sonra en çok izlenilen kanal olacaktır.
Bu aralar batman filmlerinin hepsini yayınlayan kanal.