1. 1.
  bir tv kanalı çoğu zaman pek bir şey bulamazsınız izleyecek ancak dikkat şahan çıkabilir bu kanaldan doğmuştur
  5 ... ta kendisi
 2. 2.
  izlemek ve anlamak için seviye gerektiren, çok beğendiğim tv kanalı, kuranların ellerine sağlık.
  4 -1 ... dr rocco amca
 3. 3.
  futbol macları haricinde yüzünü görmediğim kanaldır.fazla işe yaramaz diğerleri gibi
  1 -2 ... haznedaroğlu
 4. 4.
  kendisini NTV ye benzetmeye çalıştığını zannettiğim, frekans değerleri bakımından turksat 1c de oldukça iyi bir symbol rate'e sahip, kumandamda 8. sırada yer alan, sosyal içerikli ve haber ağırlıklı yayınlar yapan türk tv kanalı.
  3 ... arcadian
 5. 3.
  ingiltere ve italya liglerini iğrenç spikerler yüzünden hepimize zehir eden,arasıra verdiği eddie murphy filmleri dışında pek getirisi olmayan kanal.yaşamdan dakikalar programı gülmek için bire birdir.dört adam bilmedikleri şeyler hakkında öyle atıp tutarlar ki her insanın bünyesi kaldırmaz!

  ayrıca premier league i ntv den almaları yaşamımdan bir şeyler götürdü diyebilirim.maçların görüntüleri bile değişti bu kanalda.ayrıca spikerler ve o ömer üründül tayfası avrupa futbolundan bi halt anlamayan;futbolcu isimlerini bırakın takım isimlerini dahi telaffuz edemeyen futbol fukarası yorumcular yüzünden sesi kısarak izlemek zorunda kalıyor ve kınıyoruz kendilerini.hakkını veremediğin atraksiyona girişmeyeceksin.tv 8 in ntv den premier league maçlarını almasına benzer bir örnek olarak cnntürk in formula 1 yarışlarını almasını gösterebiliriz.bir de brezilya futbolunu yayınlamaları vardır ki ona lafımız olmaz,sadece spiker kardeşler brezilyalı futbolcukların isimlerini öğrensinler yeterdir*.
  3 ... disco inferno
 6. 4.
  barclays premiership i ntvden aldiklarinda yayincilik ne haldeyse, su anda o halden adeta on kat geriye goturen, nerde o ntv spikerleri diye dusunemeden mac izlettirmeyen kanal
  1 -1 ... glosoli
 7. 5.
  http://www.tv8.com.tr/
  1 ... vernon sullivan
 8. 6.
  rocktuel adlı programı yayından kaldırmış kanaldır.
  1 ... zlatan1937
 9. 7.
  england premier league i piç eden televizyon kanalıdır. *
  1 ... cennetten kovulan
 10. 8.
  sessiz sedasız kaliteli yayın yapan ve çok deneyimli bir çekim ekibine sahip kanal.
  4 -1 ... zlatan1937
 11. tv 8 Başlığındaki Önemli Entry'ler