bugün

acun firarda isimli programın sunucusu.
firar ettiği yerler nedense hep plajlar ve gece klüpleri *
şimdi fear factor isimli bir yarışma programı sunuyor.
fifty cent ile özdeşleşmiş adam.çıktığı her an fonda çalıor.
koskoca gillette markasını arkasına almış sunucu.

zamanın ötesinden dürtüyle edit: ulan adam var mısın yok musun? yarışmasında arkasına koskoca bankayı almış, gillette de marka mıymış?
acun firarda ile bir cok insanın yapmak isteyecegi meslegi yapan "gez, toz, ustune para al" gibi cillop bir durumda olan sahsiyet
şahan'ın taklidinde ismi acur olan gezgin.şimdiler de başka bir program sunuyor.garip palmiyeli şortlar,parmak arası terlik giyen şahsiyet.
tatil izni istediği zaman muhtemelen patronu tarafından işten kovulacak firari kişi.

a: acun - p: patron * *

a: patron bana bir hafta izin verirmisin, tatile gideyim kafamı dinleyeyim
p: manyakmısın sen ? senin kadar gezen olmamıştır bu dünyada
a: patron maytap geçmek gibi olmasın ama, senin normal zamanlarda yaptığın gibi istanbul'da takılıcam. öyle deniz kenarlarında gözüm yok. her yeri gezdim Allah'a şükür kıs-ka-nan-lar çat-la-sın!!
p: acun madem böyle diyorsun, öyle bir firar olayına gir ki mümkünse uzaya git, dönüş biletinide alma.
a: ama patron... böhügügühühühü
p: hadi koçum..
acur diye esprilere konu olan güney bölgesi dünyada gitmemiş yer bırakmayan bir şahıs
yaptığı hiçbir işi beğenmediğim (acun firarda,fear factor,stand up...),salakça bir ingilizcesi olan,faydalı bi işe yapmayan sunucu.
Türkiyeyi iyi bişekilde tanıtan çoğu Türk erkeğinin yerinde olmak istediği fear factor adlı yarşmanın sunuculuğunu yapan kişi
kim ne derse desin,kesinlikle eğlenceli bi program yapan şahsiyet (bkz: acun firarda)
firarda olan şahsiyet.
Gillette, Doritos....Acun'a sponsor olan firmalar hiç görmez mi? Coşkun Aral topluma yararlı olan belgesel programı haberci'yi sponsor bulamadığı için son vermişti.
zamanında televole'de firara başlamış, stand up gösterisi gayet keyifli ve izlenesi şirin şahsiyet.
üniversitede okurken arkadaşının maçlara beleş girmek amaçlı şansal büyükanın ekibe girme teklifine olur diyerek televizyonculuğa adım atmıştır. daha sonra önüne çıkan fırsatları iyi değerlendirerek bir fenomen haline gelmiştir. üniversite gençliğinin idolü haline gelmesini (bkz: acun firarda) adlı programa borçludur.
bir zamanlar acun firarda ile abazalık duyguları kabartan simdi ise survivor türkiye-yunanistan yarısmasıylada milli duygularımızı kabartan sunucu.
(bkz: bu bir acun ılıcalı production)
yunanlılarla türkleri ıssız adalarda kapıştırmak suretiyle,bizi tarihi hassasiyetlerimize yenik düşürüp maymun edip, şöhretine şöhret, parasına para katan uyanık.
kendi prodüksiyon şirketini kurarak özerkleşmiş, survivor, fear factory ve acun firarda programlarını hazırlayan ve sunan kişi.
(bkz: acun ılıcalı production)
kadıköy anadolu lisesi mezunu olan, ergenlik çağındaki bütün erkeklerin yerinde olmayı istediği kişi
show tv de yayinlanan survivor turkiye-yunanistan programinin reytinglerinin cok iyi olmasi ve kendisinden yeni seyler yaratilmasi istendiginde fenerbahce-galatasaray cekismesini survivor a tasiyan, anlayamadigim sempatik insan. *
halısaha maçlarımızın aranılan adamıydı acun firarda'dan sonra fazla görünmez oldu.
urfalı sunucu. acun ılıcalı deyince tabiki de akla ilk olarak acun firarda geliyor.
(bkz: televole)
arkadaşına uğramak için girdiği özel bir kanalın merkez binasından iş bularak çıkan ve boylelikle bu gunlere kadar gelen sunucu. şansı bol insan. başlarda çok sempatik ve fit olmasina ragmen şimdilerde gotu göbeği salmış gorunuyor.

bana gore sansi bir yana, cok rahat ve heyecansiz bir insan olmasi televizyon sektorunde basarili olmasinin en uyuk nedenidir.
(bkz: türk oğlu türk)
survivor türkiye yunanistan finalinde derya ya verdiği tüyolarlar beni koparmış ülkesini çok seven bunu ekranda açık açık belli eden kişi.