1. 1.
    galiba dunyaya acılıs konusunda turkiye de bir ilk olan sarkıcı kızımız. tarkan bi 40 sene daha ugrassa bile, hadise nin stir me up sarkısı kadar tanınamayacak

(bkz: tarkan sen yat uyu artık)

edit: insallah hadise de tek sarkılık sabun kopugu olmaz
    24 -38 ... sazan
  2. 2.
    Bayan peygamberlerin sözlerine denir.
    32 -41 ... bevl i muazzam
  3. 3.
    beyaz show da kıt türkçesi yüzünden banu alkan ın ayarlarına kontra ayar veremediği ve murat taştoprak öküzünün asılmasına maruz kaldığı için baya üzüldüğüm süper şarkıcı.
    (bkz: o bunları haketmedi)
    5 -4 ... tyler
  4. 4.
    (bkz: Vaka)
    3 ... ilk enver pasa
  5. 5.
    (bkz: stir her up)
    4 -2 ... bl
  6. 6.
    stir me up şarkısını şakıyınca steer me up tarzı kafa karıştırıcı sesler çıkaran sarışın ekolünden şarkıcı.
    1 -2 ... without_a_trace
  7. 7.
    güzellik abidesi.
    4 -12 ... trinfr
  8. 8.
    (bkz: vukaat)
    1 -1 ... palta
  9. 9.
    (bkz: stir me up)
    (bkz: sakin gitme)
    (bkz: milk chocolate girl)
    (bkz: bad boy)
    1 ... atan alir spor
  10. 10.
    internet sitesi http://www.hadise.be/ olan güzel sarkici.
    -2 ... atan alir spor
  11. hadise Başlığındaki Önemli Entry'ler

1. eurovision'la ilgili bir hayal dunyasinda yasadigini verdigi roportajlarla ispatlayan zat. yok hakkimiz yendi, yok oylama adil degildi, yok sirin cocuktu diye uzanamadigin cigere mundar diyecegine, guzel bir sahne sovu cikarmaya b... devamı ve daha fazlası 21. sayfada!
    2. -hadise neler söyleceksin örövizyonla alakalı? +ya bir kere komşu komşuya veriyor -nasıl yani? +e o çocuk zaten geymiş. vermiştir yani. -ne alakası var sayın hadise? +şirinlik kazanıyor abicim şirinlik -e senin de donun gözü... devamı ve daha fazlası 22. sayfada!
    3. http://www.dailymotion.com/video/xbb6un_ata-demirer-hadise-duet_music inanılmaz bir sesi olan hatun. baldırgücüspor'un santraforu. devamı ve daha fazlası 33. sayfada!
    4. `altın kelebek ödül töreni` 'nde kendisine ne olduğunu anlayamadığım şarkıcı. bu kadın bir aralar güzel fizikli bir hatundu. bacakları dolma gibi olmuş, arkasında kocaman bir göt, memeler küçücük. her tarafını lömbürdete lömbürde... devamı ve daha fazlası 42. sayfada!
    5. bu nasıl bir yüz ifadesidir (img:#147869) (vid:#63025) 4. dakikadan sonra ki 1 dakika hayretlerle izlememe sebep olmuştur. yazık etmiş kendine. edit: link devamı ve daha fazlası 42. sayfada!
    6. çirkinleşmemiş zira kendisi olmuştur;zaten olmayan güzellik dün gece de kendisinin yaptığı makyaj,dans figürleri ve seçtiği kıyafet ile teyit edilmiştir. devamı ve daha fazlası 42. sayfada!
    7. son vergi haberiyle kendini sıfırlayan cinstir. not:önceden desteklerdim şimdi "bunamı türkiyeyi temsil ettirdik." diye hayıflandığım tiptir. devamı ve daha fazlası 48. sayfada!
    8. kendisinde öyle bir potansiyel görüyorum ki, rtük izin verse kliplerinde ayak üstü götürüldüğünü dahi görebileceğimiz kişidir. izin olsa bildiğin şey! olacak yani, o izlenim var arkadaşta. nitekim kendisi rtükün sınırlarını en üst... devamı ve daha fazlası 53. sayfada!
    9. sadece seks objesi. seks satar mantığıyla türkiyede var olmaya çalışanlardan sadece biri. bunun dışında başka hiç bir özelliği yok. ses konusuna hiç girmiyorum yoksa dönüşü olmayan bir yola gireriz. ~swh~ devamı ve daha fazlası 62. sayfada!
    10. sürekli beyonce'yi taklit eden sürekli ona benzemeye çalışan ve en son haliyle beyonceden çok harun kolçak'a benzeyen şarkıcı. (img:#282157) devamı ve daha fazlası 69. sayfada!
    11. başıma bi iş gelmeyecekse ben hatunu fiziksel olarak çekici buluyorum. devamı ve daha fazlası 169. sayfada!
    12. kart sesli şarkıcı. devamı ve daha fazlası 169. sayfada!
    13. diğer bir tabirle; olay, vaka. devamı ve daha fazlası 168. sayfada!