bugün

galiba dunyaya acılıs konusunda turkiye de bir ilk olan sarkıcı kızımız. tarkan bi 40 sene daha ugrassa bile, hadise nin stir me up sarkısı kadar tanınamayacak

(bkz: tarkan sen yat uyu artık)

edit: insallah hadise de tek sarkılık sabun kopugu olmaz
Bayan peygamberlerin sözlerine denir.
beyaz show da kıt türkçesi yüzünden banu alkan ın ayarlarına kontra ayar veremediği ve murat taştoprak öküzünün asılmasına maruz kaldığı için baya üzüldüğüm süper şarkıcı.
(bkz: o bunları haketmedi)
(bkz: Vaka)
(bkz: stir her up)
stir me up şarkısını şakıyınca steer me up tarzı kafa karıştırıcı sesler çıkaran sarışın ekolünden şarkıcı.
güzellik abidesi.
(bkz: vukaat)
(bkz: stir me up)
(bkz: sakin gitme)
(bkz: milk chocolate girl)
(bkz: bad boy)
internet sitesi http://www.hadise.be/ olan güzel sarkici.
ayrica tam adi hadise açikgöz ve dogum tarihi 1985 mis. *
starda başlayacak olan popstarın yeni sunucusu.
hadise yaratmasına hayret ettiğim hadisedir kendileri
tamamen bir sivaslıdır,türkçe şarkıları iğrenç ve ötesidir,aksaganını ve diksiyonunu düzeltene kadar asla türkce parcalar seslendirmemelidir.
zenci gırtlağı olan türk kızımız.
tam taş, iyi sesi var. işte 4-5 dili çok iyi konuşabiliyo. sivaslı, zamanında belçikaya göç etmişler. mazi olayı böyle. inşallah kendini de bizi de rezil etmez. Allah sahibine bağaşlasın...!!!
gazetelerde çıkan ingilizce bilmiyor haberlerinin aksine türkçe bilmeyen türk kızı.
sarı dişli çığırtkan.
"bu kadına güzel diyenlere inanamadığım şarkıcı" diyenlerle hemfikir olmamın müsebbibi olan çirkin!.. bir yıl boyunca ingilizce öğrenmeme rağmen söylediklerinin bir kelimesini bile anlıyamadığım şarkıcı bozuntusu...daha da kötüsü 18 yıldır güzel Türkçemizi ,Türkçenin vatanında öğrenmediğim halde Türkçe söylediklerinin en ufak bir kısmını bile anlıyamadığım Türkçe özürlüsü!..
iyi veya kötü hadise yaratmaktadır. neticede ünlü olmuştur. vücudu güzel ama bakışlarında bazen hafif bi ebleklik seziyorum. yine de allah sahibine bağışlasın.
9 mayis dokuz eylul universitesi bahar senliklerine katilicak ve sabirsizlikla bekledigim hem gozlere hem kulaklara hitap eden unlu turk dusunuru.
(bkz: ne dedim ben ya)
soyadı "açıkgöz" olan güzel bir ablamızdır kendileri..
Belçikada yapılan popstar yarışmasından elendikten sonra bir menajerin desteğiyle albüm çıkaran Hadise, yükselişini sürdürüyor. Türkiyede Stir Me Up şarkısıyla tanınan; Fransa, Hollanda ve Hindistandan da albüm teklifleri alan şarkıcı, Tarkan benim için bir numara. Onunla mutlaka bir araya gelmek istiyorumdiyor.

Biraz Hadiseyi tanıyalım...

20 yaşında. Annesi ile babası Sivaslı. 1972 yılında çalışmak üzere Belçikaya gitmişler. Hadise, Belçikada Mol adında küçücük bir kasabada dünyaya geldi. Liseyi bitirdikten sonra başka bir şehirde yüksek okul okumaya başladı. Bu yıl son sınıfta.

pek büyük bir hadise değil..
ilk günlerindeki performansının altında kalan sanatçı.
yalan olan tek şarkılık şarkıcımsı.