bugün

entry'ler (1146)

martı scooter

açılış ücreti 1.99tl, dakikası 0.59tl olan scooter sürme uygulaması..

martı

(bkz: martı scooter)

11 ocak 2019 bursa depremi

Şiddeti düşük ancak derinliğinin yüzeye yakın olmasından kaynaklı iyi hissedilen depremdir.

bedelli askerlik

Yer: amasya merkez
Celp: 6 ekim

bedelli askerlik

Devlet tarafından çıkarılan kademeli olarak 5.000 ile 15.000tl arasında olması gereken ordumuza yardım yapılan askerlik türüdür.

türk lirası

2014~2015 yılında gram altın 80tl civarındaydı, 2018 yılında 290tl civarı

araç sahiplerine kötü haber yine zam geliyor

Zam değil güncellemedir.

üstteki yazarın telefon markasını tahmin et

Xiaomi mi note 3.

xiaomi mi 6

iphone 5s'i 4 yıl kullanıp bataryanın bitmesinden sonra bugün itibariyle kendisini kullanmaya başladığım xiaomi markasının modeli 4 yıl kapalı kutuya hapis olduğumuz için xiaomi'nin tema değiştirilmesi, müzik-resim yüklenmesi bile heyecan verici geliyor. seramik cam kasa olduğu için düştüğünde ne tepki alacak diye korkutmuyor değil...
20 bin çalışanı ile koca firmalara kafa tutan onları geçen teknoloji devi...

xiaomi

wikipedia'da yazıldığına göre 20.000 çalışanı ile 7 yıl içerisinde büyük işler başarmış teknoloji devi...

2 temmuz 2017 yeni sigara zamları

Elektronik sigara içenlerin çoğalmasıyla birlikte geride kalan ateşli sigara içenleri düzeltme zammıdır.

kanal 16

Uyduda ve dijital platformlarda da yayında olan kanalımızdır.

flash indirim kartı

Şimdi ücretsiz olan kart.

buttim oto pazar

Bursa'da istanbul yolu caddesi üzerinde bulunan Buttim'de kurulan 2. El oto pazarıdır. Her pazar hizmet vermektedir.

eti zaga

Çikolata ve tuzlu mısırın uyumsuzluğunu ortaya çıkaran çikolata..

Tuzlu mısırlı çikolata yerine çikolatalı tuzlu mısır olan şey... ağızda tuzlu mısır tadı kalıyor.

hayır diyen de evet diyen de birdir

Promter'dan geçen yazıdır.

joyetech

Ego aio sigara içimi için taşıması kolay güzel bir alet. Fazla abanmayınca ısınma yapmıyor hatta metal yapısı ile soğuk tutuyor.

trafikte az rastlanan markalar

Türkiye karayollarında az görülen otomobil marka ve modelleridir.
(bkz: alfa romeo giulietta)

iphone 5s

Şarj giriş yerini kürdan ile nazikçe temizlediğinizde şarj sıkıntısı kalmayan telefondur.
ilk günkü tok 'tık sesi' gelmekte..

iphone pahalı ama kaliteli yea diyen tip

(bkz: iphone 5 s)
(bkz: iphone 5 se)