1. 1.
  mitolojide zeus un kızı , atina şehrine isim veren tanrıça...
  2 ... seffafbukalemun
 2. 2.
  müzik hayatına 11 yaşında(1987 yılında) başlayan,ilk kasetlerini 1993 yılında çıkaran,hakan ve gökhan özoğuz kardeşlerin kurduğu,kurucular dışında grup elemanları sürekli değişen,en son gruba kurban grubunun batericisi katılan,son zamanların gözdesi türkiye'nin en ünlü ska-punk-rock karışımı grubu.
  6 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  (bkz: one last breath)
  2 -1 ... rsbrnch
 4. 4.
  burak gürpınar'ı kadrosuna alarak beni sevindirmiş olan grup.
  4 ... manson
 5. 5.
  son albümünde nirvana nın bir şarkısını türkçeye çeviren grup
  2 ... city walk
 6. 6.
  nirvana nın breed isimli şarkısını türkçe'ye çevirip köpek ismiyle yayınlayan,bu hareketiyle şaşırtan ve abi dumandan bekliyoduk athena dan geldi dedirten grup * * *
  2 -1 ... cassandra
 7. 7.
  kurbandan ayrılan sempatik bateristi* havada kapan grup.burak gurpınarı gruba dahil etmeleri gelecek müzik hayatları için dönüm noktası olmuş süper olmuştur.
  2 ... hasnicktir
 8. 8.
  2004 yılında ülkemizde düzenlenen eurovisionda trt'nin her türlü baskısına rağmen bizi aslanlar gibi temsil edip 4. olan punk-rock-pop grubu.. (bkz: for real)
  3 ... tttddd
 9. 6.
  Yunan mitolojisinde akıl, sanat, strateji, barış ve savaşın tanrıçası. Roma mitolojisinde Minerva diye anılır. Babası Tanrıların başı Zeus, Atina kentinin baş Tanrısı ve koruyucusu ve savaş tanrıçasıdır
  1 ... frida
 10. 7.
  zerre kadar degeri olan *,hicbirsey veremeyen,kendini tekrarlayan,belli bir temponun ve ritmin disina cikamayan grup.hep ayni muzik hep ayni melodi insani canindan bezdiriyor..hic mi kendini yenilemez bir grup?yaptiklari isi onlardan cok daha iyi yapip onlar kadar deger gormeyen bircok grup var,yazik..
  3 -7 ... glosoli