1. 1.
  muhteşem bir bas sesi olan mfö üyesi..
  9 ... gerçek
 2. 2.
  ''bir zamanlar fırtınalar estirirdim'' şarkısını yapan ve daha nicelerini yapmış,türkiyenin en iyi rock grubu olan mfö nüm bas bariton vokali.
  4 -1 ... pink floyd
 3. 3.
  yandım yandım şarkısını sahneden söylerken sigara içtiği için sigara karşıtı profösörce mahkemeye verilmiş ve 40 küsur ytl ödemeye mahkum edilmiştir. alanson bu karara da kızmış ve konserinde "yandım yanıdımı söylerken sigara içilmez mi yaw parası neyse veririz" diyerek bi tane daha yakmıştır.fakat bilmediği husus, suçun (!) tekrarlanmasında cezanın 30 kat fazla olduğuymuş.

  edit: üstada saygıda kusur olmasın editi!
  10 ... registerlater
 4. 4.
  süper söz yazarı.
  3 -1 ... like a rolling stone
 5. 5.
  gün itibariyle beyaz show daki garip davranışlarıyla ayık olmadığını düşündüren kişi.
  programın başındaki şu sözleri de düşündürücüdür.
  sadece beyaz'a geldik,çok severiz biz b e y a z ' ı ...
  (bkz: beyaz beyaz dibine dek beyaz)
  2 -2 ... rsbrnch
 6. 6.
  oğluyla ilkokul 1 ve 2 de aynı sınıfta olduğumuz için o zamanlar sıkça görüşürdük kendisiyle. sora ben okul değiştirince görüşmelerimiz azaldı sora hiç görüşmemeye başladık. ama ilginç bi şekilde bu herif beni 2 sene önce ted'in kuru fasulye gününde görünce hatırladı ve beni dumura uğrattı. dün gece beyazda yaptığı hareketler ise şahaneydi kesinlikle sarhoş olduğu kanısındayım.
  3 -1 ... shyer
 7. 7.
  ona yeniden şarkılar söyleten kadının hayatına girişiyle ciddi bir tarz değişikliği yaşayan şarkıcı
  1 -1 ... panapa
 8. 8.
  saçmalamayan, iç okuyan, içini döken bestekar, yorumcu,oyuncu şahsiyet. yanılmıyorsam biricik suden le mutlu bir beraberliği vardı en son.
  2 -1 ... gregor incegor
 9. 9.
  mfö üyesi. oldukça başarılı bir geçmişi var mfö ile birlikte. dinlenilesi şahsiyet. tabii en son tarzında yaptığı değişiklikler saçmalamasına sebep olmuş ama yine de dinlenildikçe verdiği keyfi arttıran bir albüm yapmışlar. kaşar demesiyle gözden düşmüştür. hatta denilebilir ki kendi kendini imha etmiştir.
  1 -1 ... hakande84
 10. 10.
  sarı laleler adlı şarkısıyla piyasada ve bahçelerde tüm sarı lalelerin koparılması ve satın alınmasına sebebiyet vermiş değerli insan...
  3 -2 ... ben-sen-o-biz-siz-onlar