bugün

Bağımlılık yapan bir oyun.
işte bunlar hep amerika'nın oyunları.
Esperantist . Beklerim.
Oyunu severdim ta ki şöyle bir soru karşıma çıkana kadar.
Hangisi gaz basıncu ile ilgili deney yapmıştır?
A) Toriçelli
B) Çiftetelli
C) Kırotelli
D) Aşkı memnu
ortalıkta sözlükten davet ettiğim kızlara yenildiğime dair haberler yayılmış, evet doğrudur efenim. bazen yapıyorum böylede şefkatli olabiliyorum, ha yok ben yenilmem diyen varsa buyursun gelsin female* arkadaşlarım. hırsıma güveniyorum belki çok güzelmişdir rüşvet olarak vatzap vermiştir, olabilir kim bilebilir (bkz: seninhavankimekızım), *
nickim aynıdır orada da

*female : erkek olmayan, diğeri, öbürkü yahut beriki.
kabak tadı veren oyun.
ciddi ciddi güzel sorular öneriyorum ama hepsi spam bahanesiyle onaylanmıyor. oyunda ilkokul 5. sınıf genel kültür soruları kaynıyor bu yüzden. soru değerlendirenler hep işine geleni beğeniyor galiba.

sokum gibi oyun.
Oyununu siktigimin canını siktigimin oyunu. 2 günde 37. Seviye oldum ama aptal aptal sorulara canlarimi yakan moderatorlerini siktigimin oyunu.
kızlara yavşayan erkeklerin olduğu oyun. şu oyunda bile bu gözler abazalık uğruna adanan hayatları gördü ya artık benim için çoğu şey sıradan. inanabiliyor musunuz lan burdan kız düşürmeye çalışılıyor..
görsel
Aa oyunu gibi sönecektir illa ama sönene kadar gelin oynayalım.

arifkilinc .
Bir grup insanın toplaşarak çözebildiği, sonucunda yedirdik mi nidalarının atıldiğı mega gereksiz ve trend oyundur. Reklamları adam değildir.
Başlarda bağımlılık yapıyor ama sonraları sıkıyor.
soru raporlama imkanı mevcut olan oyun. saçma soruları benim gibi raporlarsanız belki çıkartırlar oyundan.
genel kültürü çöp olanların beğenmediği oyun.. olur öyle şeyler beybisi çok şey yapmayın.
canım bittiği için sürekli 1 saat bekleten oyun. s...... senin yapacan işi a.... s...... ya.
mal turnusolü aplikasyon.
Gel sana peste bi cakiyim yerine tercih edilinebilir.
Ben daha dün yükledim.. israrlara dayanamadim ve yukledim. Sporda iyiyim, tarihte yerlerde sürünuyorum.
Zevkli valla ya, güzel.
web uygulama dünyasını takip etmekte yine şükür ki çok bağnazım.

1 sene önce 4 tane sözlük, 3 haber programı kurdum, bir de düğün derneğe gittim mi sıkılmayayım diye tır simülasyonu tamamdır.

amma etrafımda çokça görür oldum bu zamazingoyu, hee bana ne tabi amk işim yok bunla mı uğraşacağım.
görsel

anılar...
Sizi yerim demiyorum ama kesin mücadele ederim korkup çıkabilirsiniz yani.
(bkz: Quiz show) bilgilendirici sorularıyla ve canlı olup uzun süre oynama imkanı olmadığından sıkmamasıyla güzel oyun.
(bkz: ygs) çalışan öğrenciler de oynayabilir. biyoloji, tarih, coğrafya ve genel kültürle Türkçe kısmında öğrencilere yardımcı olabilir.
arifkilinc olarak sizleri beklediğim oyun.
(img:#1020960)

Hala su soruyu soran hayvanlar var. Bilemeyene soylenecek soz yok zaten.
yine 1-3 gibi bir skordan 6-3 diyorum ve bekliyorum iddialı hanım kızlarımızı mck.

zira beyfendiler yenilmeyi pek sevmedikleri için davette bulunmuyorum.
Tamam oyun güzelde fazla abartıldı. Hayır bide bunu oynayıp zekiyim havalarına girenler varya bitiyorum onlara. Hayır amk altı üstü fransa' nın başkentini bildin. Neyin havası bu?