bugün

algan_94

ekleyin dün çok mutluş oldum bazı tatlış yazarlar eklemiş iyiki eklediler.

güzel oyundur.
bende birkaç gündür açılmayan uygulama. chrome'u güncelledim geçmişi sildim yine açılmıyor. %100 oluyor öylece kalıyor. yardımcı olacak arkadaş var mı acaba?
(bkz: wwf) ile işbirliği yapmış ve bundan dolayı küresel ısınma çevre kirliliği gibi konularla ilgili sorular sorulmaya başlanmıştır. Aslında güzel bir uygulama olmuş. Ama sanırım kısa sürecek.
görsel
En uyuz bölüm spor bölümü olan uygulamadır. Ya arkadaş spor sorularını yapamıyorum! Bilim,tarih ve coğrafya daha iyi. Sanat ve spor özürlüsü olmalıyım!
yakında milletin okunmuş pirinçle falan katılmaya kalkacağı yarışma uygulaması.
O kadar sağda solda ismi geçince merak edip yüklediğim oyun. Şu ana kadar keyif almadım. Bil ve fethet daha keyifliydi.
Şu sikik çevre soruları tedavülden kalkana kadar girilmemesi gereken oyun. Adamlar abuk subuk her boku sormuşlar anasını satıyım, çevre mühendisi miyim ben ne bileyim o kadarını?
eskiden çok güzeldi dedirten oyunlardan birisidir. ancak şuan soru havuzunu arttırmak amacıyla çok boktan sorular eklenmiştir. genel kültür değil resmen hocalık öğretilmektedir. onlarca yılımı sanata vermiş biri olarak sanat katagorisinde çıkan soruları ayakta alkışlamaktayım.
iki gündür giremediğim amk oyunu.
Baştaki yüzde doluyor ama oyun açılmıyor çözümü bilen varsa dm pls.
oynadıkça hırs yaptıran, huncarca meydan okuma isteği uyandıran zevkli bir uygulamadır. sanattan anlamadığımı da görmüş oldum sayesinde. %64 ne amk.
güncellemeyin. ya da güncelleyin.
baslik her gün istisnasiz gündem oldugu icin beni tekrar oyuna baslatti. tebrik ediyorum hakikaten. tokat atmayi özlemisim, rahatlatiyor.
Çevre soruları ile boku çıkmış oyun.
Ulan hepimiz doğa dostuyuz hepimiz cevreciyiz ama şu an sinir oldum birkaç nesli tükenmekte olan hayvanı avlamak istiyorum.
Oyundan soğuttunuz amina koduklarım.
Görsel olarak oyunun içine edilmiştir. Güncellemeyin. Evet.
telefonda ilk defa müptelası olduğum, bırakamadığım bir oyundur. hem öğretirken hem de eğlendirmesi harikulâde! yalnız çok çok spesifik sorular gıcık edici düzeyde. ama genel olarak hoş bir uygulama.

edit: bu arada en başarılı olmayı umut ettiğim kültür-sanat kategorisinde yerlerde Sürünüyorum. böylesine de tuhaf bir uygulama.
Çevre sorunları ile derdi ne bu oyunun?
trivia crack toplumların afyonudur.
1 haftada sıkıldım ve bıraktım.
O kadar saçma bir oyun ki . Oynuyorsun ne geçiyor eline.
Evli kadın düşürme taktiğini bir benim bilmediğim oyun galiba.
sıkılıp sildiğim oyun.
soruların kalitesi yerlerde olan oyun.
soru önerisi hala onaylanmadı mesela.
Afedersiniz de, saçma sokuk bi bişey.

Biz dersten stresten kaçıp oyuna geliyoruz karşımıza yok dağlar denizlere nerde paralel olur yok delta neye denir yok kovelet bağ nedir, hücre dna sinüs kosünüs falan.. Ne bu abi

Oyun dediğin kafa yormaz yav.