bugün

entry'ler (517)

nişanlanmak

Sevdiğiniz kişinin sevdiği kişiyle gerçekleştiği eylemse koyuyor insana bu aralar duymak yada görmek istemediğim evliliğe bir adım yaklaşma hali.

lady gaga

Superbowl da devre arası şovunu izledim ve oldukça da beğendim kendisi sürekli çalışma fotoğraflarını yayınlıyordu ve insanların merakı da artıyordu hop oturdu hop kalktı lady gagayı lady gaga yapan tüm şarkılarını seslendirdi born this way,bad romance,just dance,telephone ben bir Alejandro da bekliyordum artpoptan performans sergilememesi ne şaşırdım yada ben dikkat edemedim bilmiyorum kimileri Prince ve mj ile kıyaslamış öeehh diyorum lady gaga 2008 den beri piyasada var kıyaslanacaksa bu konuda katy perry ile kıyaslanmalı ki katy nin önceden kaydedilmiş vokalleri vardı ama Lenny ile şovu ve köpek balıkları çok iyiydi vokalden sıkıntısını showdan fazlasıyla kapadı ama missy ellioth e eşlik etmek için yo yo yo komediliği yapmadı en azından lady gaga kimisi için sönük geldi bunun sebebi lady gaga bu zamana kadar gerek et elbise ve hermofradit iddası çıkınca telephone klibinde kendini açması olsun kılığı olsun sürekli konuşuldu yazıldı çizildi ve kendisi de sadeliğe gitti buda sönüklük ve basitlik olarak algılandı artpop dan beri önleyemediği düşüşünü ve popülerliğini yakalamayı amaçlıyor bence be bundan daha doğal bir şey olamaz.

sözlük yazarlarının itirafları

Ben onunla bir yerlerde karşılaşma ihtimalini düşünüp Yaşar şarkılarıyla avunurken az önce nişanlandığı haberini aldım.

the weeknd

Son albümü starboy iyidir gerçekten daft punk un albüme elinin değdiği o kadar belli ki starboy şarkısında da bu anlaşılmaktadır starboy,party monster,false alarm ve adını hatırlayamadığım iki üç şarkısı da albümü dinlediğimde ilk dikkatimi çeken şarkılardandı hatırladığımda tekrar yazarım ama starboy un mübdelası oldum kendisi oldukça yükselişte olan bir şarkıcı sonunda güvercin yuvası saçlarından kurtulmuş.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

yaşar-ebruli ,günlük yaşar dozu almadan olmuyor.

serdar ortaç ın verdiği müzik ziyafeti

bilsem ki,mutsuzsun,yar ayrı gayrın mı var,mesafe,yaz yağmuru,üzgünüm,ismi lazım değil gibi şarkılarsa ziyafettir adamın bu şarkıları çok göz ardı ediliyor.

beni neden sevmiyorsunuz merak ettim

entrydeki ses kaydını dinlemedim ama sevmemeleri daha iyi değil mi diyor insan bir taraftan sevdiklerimizden hep zarar gelmedi mi zaten bırak sevmesinler.

bilim ölümden sonrasını öğrenebilir mi

Çizgi ötesi diye bir film vardı tıp öğrencileri kalplerini durdurup ölümden sonrasını görmeye çalışıyorlardı 4-6 dakika süreleri vardı kalbi çalıştırmak için birden o film geldi aklıma gördükleri şeyler pek iyi değildi.

yemekten bıkmam denilen şey

Kahvaltı her öğüne gidiyor.

2016 nın çok sikindirik bir yıl olması

umutları hep bir sonraki seneye aktarıyoruz ama Her yıl bir öncekinden daha sikindirik oluyor.

uyku sorunu

Vize haftası sebebiyle splinter ustaya dönmek gece çalışıp sabahlamak sınav olduktan sonra vurup kafayı yatmak.

akşam korkudan gitmediysem kolay kolay gitmem herhalde oda arkadaşım normalde uykusunda konuşur ilk başlarda tırssamda sonra yavaştan alışmaya başladım 2 haftadır odada yoktu akşam geldi malum vize haftası uyku zaten yok yumurta kapıya dayanmış gece üç çeyrek gibi ders çalışmayı bıraktım başımın ağrısından yattım yatağa huyumdur duvara dönük uyurum nolur nolmaz diye dalmak üzereyim birden oda arkadaşım konuşmaya başladı ama türkçe değil aramızda duvar var ve sesi yakından geliyor bağırıyor mu yakında mı anlamadım arkamı dönmeye korktum bildiğin türkçe konuşmuyor latince mi kavrayamadığım acayip bir dil o an yaşadığım korkuyu anlatamam sindim iyice o an aklıma ne geliyorsa okumaya başladım bir ara göklerdeki kutsal babamız diyeceğim falan sandım o derece korkudan bütün dinlere sığındım iki büklüm uyumaya çalıştım.

yaşar

ilk albümünü çıkardığında 2-3 yaşlarındaydım ne zaman denk gelse tv de klibi hiç zaplamam izlerdim sevda sinemalarda çıkardı neyse gel zaman git zaman youtube nin otomatik oynatmalarından kumralım denk geldi ne kadar özlediğimi anlamışım ufak olsam bile biliyordum şarkılarını arkadan bir tanem şarkılar güzelse hala üniversite yılları içimde hortladı klibi çıkan şarkılarını zaten biliyordum bilmediğim ne var ne yok hepsini açtım yaprağın kaderi,sebepsiz fırtına,deniz yoksulu,esirinim,yaz bitti durduramıyordum kendimi yetmedi albüm toplamaya başladım esirinim,divane konser takvimi hep vizelerime finallerime denk geliyor otobüste okuldan dönerken gece yatarken hatta bir kaç gün önce armada yaz konseri vardı onu izledim burada bahsetmek istemediğim incitici bir olay yüzünden kumralım ve divaneye küstüm bu iki şarkıyı es geçiyorum her seferinde, adam sanki klişe olacak duygularıma tercuman dı muhakkak şarkılarının her dizesinde kendimden bir şeyler bulurdum. üzüntülü müydüm patlat sebepsiz fırtına iyi ki yaşar şarkıları var diyordum çok mu mutluyum aç yüreğimi kaybettim i gel zaman git zaman gönül meselesi oldu unutacağım varsa unutamıyordum bu şarkılardan unutmak istemiyordum yine yaşar dinliyordum unutmak istiyordum yine yaşar dinliyordum bağımlılık gibiydi aşkın her hali için vardı cadde çıktı anlatamıyorum ile yıktı içimi cadde ve gözlerinde sabah da vardı ama anlatamıyorum başkaydı, sözlerimi şu dizesiyle bitiriyorum gemilere adres oldu liman sen hala kuşlara hayran.

yine midemdeki kelebekleri yarasaya dönüştürdüler.

görümce

Görmeyeyim ömrümce.

diş teli lastiği

Diş telinin ağırlığı yetmiyormuş gibi birde bu lastikleri taktığında ne yemek yiyesin gelir öyle bir sıkıştırır ki dişlerini birbirine sürttüğünde bile ağrı yapar.

siccin 3

Serinin ilk 2 filminin kurgu olarak bayağı gerisinde kaldığını düşünüyorum üstteki entry deki arkadaşa da ;çabuk düşmez internete ikisi bile geç düştü. olayın son 15 dakikada çözüldüğü bir film fragmanını ilk izlediğimde güzel bir film çıkar diye düşündüm maalesef beklentimi karşılamadı zevk meselesi 1 iyiydi 2 de ailenin acısı filmin süresini düşünürsek gereksiz uzatılmıştı ama sonunu iyi toparlamışlardı 3 ise kıyaslandığında başında da bahsettiğim gibi geride kalıyor ilk iki filmin kötü mü değil.

kim kardashian

bunun ve bütün sülalesinin her b.kun altından çıkmasından fenalık geldi.

sarah jessica parker

birisinin artık kendisine sex and the city zamanlarının geride kaldığını söylemesi gerektiğini düşündüğüm aktrist.

taylor swift

Stüdyoda imiş şuan kendileri 2 yıl oldu albüm çıkarmıyor şu an albüm çıkarsaydı ağustos ayında single yayınlayıp ekimde albümü piyasaya sürerdi red ve 1989 da aynı stratejiyi uyguladı Tom ile de ayrılmış sebebi Tom un Taylor ile emmy ödüllerine birlikte gitmek istemesi Taylor unda basın önünde bunu yapmamak istememesiymiş zaten yiyişmediğiniz dolanmadığınız yer kalmadı diğer iddia ise Tom un yeni Bond seçilmesi için reklam amaçlı Taylor ile takılmasıymış da falan filan Kanye ile kavgasında zaten Kim K gibi bir kayaya çarptı reklam işini artık çok iyi bilen ve kendisini bu kadar gündem yapabilen bir kadın Taylor un benim böyle bir şeyden haberim yok deyeceğini tahmin etti salağa yattı ama Kim e tosladı profili yılan emojisi ile doldu hayatının zaten tiyatro olduğunu biliyorduk bu biraz american sweetheart lığını zedeledi bir de riri ve calvin yayınlandığı şarkının sözlerinin Taylor a ait olması ama taylorun bunun gizli kalması için sahte bir isimle yayınlaması ayrıldıktan sonra da ekibinin şarkıyı Taylor yazdı gibi bir mallık yapması taylorun sevmediğim yönü bu ayrıldığı kişiyi bitirme uğraşı medya yı yönetip okları karşı kişiye atması 2016 da Taylor a çok malzeme çıktı albüm için bakalım ne olacak derdini s.keyim bülteni sona ermiştir.