bugün

entry'ler (51)

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

Şu birkaç haftadır sıkıntı yoktu. entryleri okudum bi efkar bi daralma bastırdı. yak yak yak.

sigarayı bırakmak

Sigara bırakılmaz, sigaraya hasret kalınır.

türkiye den siktir olup gitmek

imkan varsa düşünülmeden yapılması gereken davranış. Sen okursun 4 yıl mühendis olursun kendini geliştirirsin sürekli. aldıgın para iktidarın yancılarının 10 da 1 i bile olamaz. Senin beynin degil torpilin prim yapar bu ülkede. He evet kacmak care degildir, cocuklarımız torunlarımız belkide bu zoru başarıp boyle olaylara çözüm getiricek. Öyle bi babayiğitlik yapmak da var işin ucunda ama ilerde imkanım olsun baba parası degilde okulumu bitirip kendi maaşımı alayım cok yapılası bir şey gözümde. Ülkemizin sonu hayırlı olsun tek temennim.

tüm masaları dolu cafede tek oturmak

An itibariyle icinde bulundugum durum sözlüge takılı kaldım telefonda millete bakmamak icin. Kalabalıgın icinde yalnızlıgı hissediyorum sigaramın dumanında garip bi his. He arkadaşlarım var cok var hemde ama iki karı kız oldumu yanlarında hepsi gözden ırak oluyolar demek ki bu işler böyle yürüyomuş.

sözlük yazarlarının takıntıları

Bardagın icinde ne olursa olsun dibini içemem.
Kagıda tırnak sürtülmesinden cok rahatsız olurum.
Tanımadıgım tipini begenmedigim birinin yanından gecerken kokusunu almamak icin nefesimi tutarım.
Dökülmüş sac kıl tüy vb bişi görünce midem cabucak kalkar.

yazarların sevdiği 1 dizi 1 film 1 kitap karakteri

Barney stinson.
Tyler Durden.
George.

seven erkek vs silkelemeyen erkek

Seveni silkelerler, silkeleyeni severler.

komünist kızlar

Ceplerinde genelde arka olur bu ıphone 6s le gezerler. Kendileriyle celişen modellerdir cogu. Tabi istisnalar hariç.

kız kankayla çırılçıplak yatmak ama sevişmemek

Sabaha o kankalar aşkıma dönüşür ya da mutlu cengaverimiz ardına bakmadan gider o evden.

diş macununu reklamlardaki gibi sürmek

Bir bu bir de magnum reklamında cıkan ısırma sesini çıkarmaya calışmak. Olmuyor, olmuyor.

calisthenics

Tamam eyvallah fit vucut olur vucut agırlıgıyla calısılır. Barfiksler şınavlar muscle up lar akrobatik hareketler falan adam soyunur on numara muazzam vücut. Mükemmel define düşük yag oranlı vucut eyvallah da sen o tişörtü giyince bulk yapmadıgın icin cocuk gibi duruyosun dostum.

kalben

Sen de bırak her şeyi sadece beni sev. (bkz: sadece)

trivia crack

Oyunu severdim ta ki şöyle bir soru karşıma çıkana kadar.
Hangisi gaz basıncu ile ilgili deney yapmıştır?
A) Toriçelli
B) Çiftetelli
C) Kırotelli
D) Aşkı memnu

2016 ygs

Geçmiş yıllara göre matematikteki problem soruları hariç kalitesinin düştügünü düşündügüm sınav. Boyle sacma bi biyoloji görmedim. He biyolojiyi geçelim eyvallah fizik sayısal derstir abi sayısala dair bir şey yoktu resmen. Din soruları uberdi zaten. Genel anlamda kolaydı ama kolay olması cogumuzun işine gelmedi. Her neyse hakkımızda hayırlısı.

ilk buluşmada çay içen erkeği terk eden kız

Siktirsin gitsin denilcek kızdır. illa zengin imajımı vericez.

tecavüzü bitirmek için yapılması gerekenler

Hadım etsinler. Bakalım kimse cesaret edebiliyo mu.

sözlük erkeklerinin halı saha mevkileri

Halısahada mevki mi olur ya koşarsın hunharca. Bireysel yetenekli oyuncular maçı sırtlar.

en seksi dil

Fransızca.

sadece fotosu görülen birine aşık olunur mu

bi merak oluşur begenirsin araştırırsın sonra hoşlanırsın böyle eder devamı zannımca.

samsung galaxy s3 kulaklığı

Kulağa oturmayan lanet kulaklıktır.