bugün

entry'ler (4218)

sons of anarchy

Bok gibi dizi.. fazla abartılan balon dizi.. aşırı sıkıcı ve ağır akan bir dizi.. kesinlikle efsane falan değildir.

breaking bad

Bok gibi dizi.. herkes beğeniyor diye bende izleyim dedim ve şans verip sıkıla sıkıla 2 sezon izledim ama izlemez olaydm.. bu muydu lan sizin efsane efsane diye kıçınızı yırttığınız dizi.. neresi efsane lan bu dizinin.. aşırı sıkıcı ve ağır akan bir dizi hiçbir sürükleyiciliği yok. Fazla abartılan balon dizi.. hay sizin abartınıza tüküreyim.

vanilya kokusu

Herkesin bayıldığı, benim nefret ettiğim kokudur..
Hele de parfümlerde, kremlerde olan vanilya kokusundan bin kat daha fazla nefret ediyorum..
Vanilya kokusunu seven kızlarda zerre zevk yok. Nesini seviyorsunuz şunun.

kefaret dizisi

Bok gibi dizi.. hiçbir sürükleyiciliği yok, hiçbir merak unsuru bırakan bir şeyi yok, aşırı sıkıcı bir dizi.
Bu salak diziyi kim izliyor da reyting yapıyor anlamış değilim.. izleyenlerde zerre zevk yok.. tez zamanda yayından kalkması dileğiyle....

kerem bürsin

Aşırı itici birisi ve kesinlikle yakışıklı değil, tipsiz.

murat boz

41 yaşındaymış ayy ben şok.. yaşını hiç göstermiyor hala taş gibi.. bir çok 25 yaşındaki erkeklere on basar maşallah.. tipini yerim bebişkom.
Edit : ayrıca yakışıklılıyla, tipsiz erkekleri kıskançlıktan kudum kudum kudum kudurtur.

exxen

Buraya üye olup, para verenlerde zerre akıl yok..
En büyük temennim size allah akıl fikir versin böylesine gereksiz, içeriği boş bir şeye para veriyorsunuz yazık cidden yazık.. aptal sürüsü sizi.

en gıcık olduğunuz ses

erkek sesi.
evet yeminle gıcık oluyorum erkeklerin sesine borazan gibi sesleri var dangır dangır dangırdıyorlar.. normal konuşmaları bile kavga ediyormuş gibi yüksek sesli çıkıyor.. resmen gürültü kirliliğisiniz.. geberin.

ptt kargo

hayatımda gördüğüm en yavaş kargo şirketi.. ürünüm 7 gündür taşımada.. 7 gün nedir arkadaş tembel hayvan bile sizden daha hızlıdır.

trendyol

trendyol cüzdanım denilen dandik ötesi bir uygulaması var.. hayatımda böyle bir saçmalık görmedim.. paramı neden doğrudan banka hesabıma yatırmıyorsunuz da, dolaylı yollardan insanları uğraştırıyorsunuz.. niye cüzdanımı kullanmaya mecbur bırakıyorsunuz isteyen kullansın istemeyen kullanmasın.
rezil bir site.. her geçen gün bir kez daha yerin dibine batıyor.

trendyol

normalde trendyoldan çok fazla alışveriş yapmam yılda belki 3-4 kez falan yapıyorum.. geçenlerde bir ürün aldım buradan bir kaç gün sonra almaktan vazgeçtim ve iptal et butonuna bastım fakat o da ne gözlerime inanamadım ben paramı banka hesabıma yatırmalarını beklerken paranız trendyol cüzdanıma yatacaktır diye bir bilgi çıktı.. sonra araştırdım nedir bu trendyol cüzdanım? diye güya indirim kuponu gibi bir şeymiş şaka gibi yaa benim paramla aldığım diğer ürünlere indirim yapacak.. arkadaş ben paramın banka hesabıma yatmasını istiyorum cüzdanım istemiyorum zaten bu siteden çok alışverişte yapmıyorum yani cüzdanımı kullanmayacağım.. çakal mısınız siz ya? vay şerefsizler resmen parama çöreklendiler.. bir kez daha trendyoldan soğudum teşekkürler..

exxen

Dandik bir kuruluş.. tez zamanda kapanır inş.
Bedava da olsa üye olmam, paralı da olsa üye olmam.. ama üye olacak mal turnusolu çok var.

burun estetiği

Yaptıranların güzel olduğunu sandığı aslında maymuna benzediği estetik çeşitidir.
Burun estetiği yaptıranların en büyük kendini avutma sözü : burnum kırıldı.. istinasız hepsi böyledir burnum kırıldı o yüzden estetik yaptırdım der zekasız mal.. ulan çık adam gibi söyle canım istedi yaptırdım de ne diye kıvırıp çakallık yapıyorsun.. böyle yaparak ancak kendini kandırıyorsun süzme salak seni, ben yutmam sizin bu çakallığınızı.

lens takan kız

Zekası biraz eksiktir.. takanın güzel olduğunu sandığı ama aslında maymuna benzediği icaattir.. ulan ölü balık gibi bakıyorsun neyini beğeniyorsun bu halde kendini enteresan valla.
Renkli lens takan insanların en büyük kendini avutma sözü : gözlerim bozuk.. istisnasız hepsi böyle gözleri bozuk olmasa bile gözlerim bozuk ondan takıyorum derler malaklar.. ulan çık adam gibi söyle canım takmak istedi takdım de ne diye kıvırıp çakallık yapmaya çalışıyorsun dingil.. ama ben yutmam sizin çakallığınızı hemen klasik sorumu çat diye yapıştırıyorum kaç numara? Diye soruyorum.. bu salaklarda mal gibi kalıyor eeee kaç numara bozuktu gözlerim eeee ayy unuttum kaç numaraydı diye cevap veriyor.. bende bu cevaptan sonra kahkayı basıyorum tabi.. gerçekten gözlerin bozuk olsaydı numarasını bilirdin diye lafımı soktuktan sonra kızın suratının mosmor olmasını izliyorum.. çok zevkli lan.. puhahaha

kuryenet

Banka kartımı 5 gündür şubesinde bekleten şirket.. hakkında olumsuz yorum çok vardı, bu olumsuz yorumlardan çok etkilendim ve tam şikayet edecektim ki 5. Gün kartımı eve getirerek beni sevindirmiştir. Biraz gecikmeli olsada getirdi sağolsun beni uğraştırmadı.

temassız ödeme

bok gibi sitem..
temassız ödemede cart diye kredi kartından çekiliyor parayı.
ben belki kredi kartı kullanmıyorum, kredi ile uğraşmak istemiyorum.. ne kadar dandik bir sistem.
o yüzden alışveriş yaptığım her yerde, marketlerde temassızı var mı diye soruyorlar bende yok diyorum, sonra kartın temassız olduğunu görünce salak salak suratıma bakıyorlar, homurdanıyorlar tipine sıçtıklarımın geri zekalıları, zorlarına gidiyor kartı makineye takmaları.. sana ne lan ben belki şifre girmek istiyorum sana ne itoğlu it.
temassızı var mı? diye sormaları bile sinirimi bozuyor.
tez zamanda tedavülden kalması gereken dandik teknolojik sistem.
edit : kredi kartını vermiyorum.. benim kart arkalı önlü hem maaş kartı hem kredi kartı

konuşurken araya ingilizce kelimeler sokan kız

Tipine tükürdüğümün beyinsizidir..
Oturup ingilizce sohbet edelim desen bir kelime bile konuşamaz, ama koduğumun beyinsizi türkçe konuşurken araya ingilizce kelime sokarak çok cool olduğunu sanır, ingilizce biliyorum imajı verir etrafa..
bunun gibi salaklarla karşılaşınca hemen ingilizce sorular soruyorum sohbet edelim gibisinden,, haa deyip suratıma aval aval bakıyor bütün havası sönüyor etrafa rezil oluyor malak beyinsiz.. puhahaah

gelinim mutfakta

5 dakika izleyim dedim, izlemez olaydım kafam şişti kapattım.. dır dır dır çenenize sıçayım..
Bu programı izleyenlerde zerre beyin yok.

sokakta sigara içmenin yasaklanması

Çok iyi olmuş yeniliktir..
Zıkkım içesicelerin lağım boku gibi kokan iğrenç kokusunu artık solumak zorunda kalmayacağım.. yuppi.

masterchef türkiye

Furkan denilen ergenin elenmesine çok sevindiğim yarışma programı.. o derece sevindim ki kalkıp göbek attım.
sırada emir ve uğur var.. onlar elendiği zaman da göbek atacağım..
bu arada tanya elenince de sevinçten göbek atmıştım. Bu da böyle anım işte.