1. 1.
  slayerın bassisti ve vokali olan çirkin karizmatik insan

  http://www.creahouse.net/...z/resimler/b/IMG_8372.jpg
  1 ... osmanthegral
 2. 2.
  * angel of death sarkısında tavan yapan çoook baba bir vokaldir kendisi.
  1 ... mico1912
 3. 3.
  din karşıtı sözleri pek bir başarılı söyleyebilen koyu katolik.

  -ee tom,ne ayaksın lan sen?katoliğim matoliğim diyosun,şarkı sözlerin satanik matanik,adam mısın lan? diye sorulduğunda,
  +o ayrı o ayrı kocum,cok da laubali laubali konuşma öyle. diye cevap veren adam.
  1 ... darklove
 4. 4.
  bass gitarının duyulamadığı Slayer vokali.
  2 ... atorocks
 5. 5.
  zannımca gençliğinde şarkıların muhtelif yerlerine bıraktığı çığlıkları, hastası olduğu rob halford tan kapmıştır kendileri... *
  1 ... emptywords
 6. 6.
  esp marka gitar kullanır.
  2 ... dolayli zarf tumleci
 7. 7.
  (#2094480).
  ... darklove
 8. 8.
  aşmış bir vokale sahip olan vasat bassçı.
  3 -1 ... ciplak vatandas
 9. 9.
  yıllar geçtikçe sesini gitgide kaybeden, gruptaki yeri yadsınamayacak olsa da kesinlikle iyi olmayan bir vokaldir, diğer thrash metal gruplarının vokalleriyle karşılaştırıldığında epeyce zayıf kalmaktadır. zamanında yine black magic ve angel of death söylerken sağlam çığlık atardı, şimdi malesef onları da bitirdi, geriye de pek bi olayı kalmadı.
  1 -2 ... disco inferno
 10. 10.
  Tom Araya ile yapılan son röportajdan bazı kısımlar;
  Çocuklarım 8 ve 11 yaşlarındalar.. Onlar bazı fanların, sahne dizaynlarımızın ve herşeyin çok çılgın olduğunu düşünüyorlar. Ama ben evde yokken neler yaptığımdan haberdar olmaları oldukça güzel.Araya Texasdaki çiftliğinde zamanını gruptan ayrı geçiriyor.
  Dokuz baş sığırım var çok fazl değiller ama sürekli gelişiyorlar. Büyük köpekler gibiler. 2000 librelik dev gibi bir boğa yanıma geliyor ve beni dürtüyor, benden onu beslememi istiyor, çok güzel bu. Onların bana yaşamlarıyla güvendiğini bilmek bana büyük zevk veriyor. Onların yaşamını ellerimde tutuyorum.
  Yaşadığım yerde çok küçük paralarla geçinen bir sürü insan var ve onlar mutlular. Kırsaldaki insanların bu hali beni inanılmaz şaşırtıyor. Onlar kalkıp size bakmıyor size yardım etmeden önce, sadece yardımcı oluyorlar. Ama dışarıdaki şehirde, size yardım edip etmeme kararını vermeden önce size süzerler ve görünüşünüze göre karar verirler.

  Aileler ve dernekler tarafından ergen trajedilerinin sorumlusu olarak gösterilmeleri hakkında;

  Herkes parmaklarını size doğrultuyor, ve hiç kimse sorumluluk almak istemiyor. Bir ebeveyn olarak aynaya bakmak ve sorumluluğu üstlenmek ne kadar kör olduğunuzu görmek çok zor.
  * ~http://www.heavymetaltr.com~
  1 ... emptywords