1. 1.
  Amerikalı gitar markası.Genellikle sert tonlu metal muzikte kullanılmaya uygun gitarlar yapar.Kapanan jackson sayesinden metal dünyasında tahtı iyice sağlamlaşmıştır.
  2 -2 ... gilberto
 2. 2.
  metallica nın elinden düşmeyen gitarları üreten firmanın adı
  2 ... archer
 3. 3.
  dave mustaine nin jackson dan sonra kullandığı gitar markası..
  ... evildeth
 4. 4.
  electronic stability program.
  Araçlarda virajlarda savrulmayı önleyen sistemdir.Virajlarda iç tekerleklere otamatik olarak fren yaptırır.Arka ve ön tekerleklerin kayma durumuna bağlıdır.

  (bkz: abs)
  (bkz: asr)
  (bkz: tcs)
  2 ... italiano
 5. 5.
  arkadan itişli otomobillerde devre dışı bırakılması farz olan sistemdir..bu sistem devredeyken gerçekten hayat kurtarır ama kendisi yokken sürücüler daha çok zevk alır arabadan.. özellikle babaları lastik ithal eden arkadaşlar direk bu sistemi arabayı hareket ettirmeden kapatırlar..sistemin çalışma şekli arabanın kaymasını engellemek için tekerlere aktarılan gücün bilgisayar aracılığıyla değiştirilmesidir
  5 ... mustafa
 6. 6.
  http://www.espguitars.com
  1 ... a fine day to exit
 7. 7.
  (bkz: ezilenlerin sosyalist platformu)
  2 -3 ... dopdop
 8. 8.
  en sevdigim gitar markasi.jackson kadar sert ve ideal.ancak fiyatlari cok pahalli.
  1 ... hexagram
 9. 9.
  suntaya emg takıldığında o kadar da güzel bir ses alamayacağımızı anlatan gitar markasıdır . zira öyle olmasaydı ben marakgoza bir gitar yaptırıp emg leri takar ve 4 bin dolar masraftan kurtulmuş olurdum . ayrıca metal dünyasını tamamen eline geçirmiş aşmış gitar markasıdır .
  1 -1 ... jaymz
 10. 10.
  (bkz: ltd)
  1 ... gerko