1. 1.
  Rome dizisinde,eski Roma'daki "vefakar,güçlü,korkusuz,aynı zamanda züppe" bir 13.lejyon askeri karakteridir.Hayranıyızdır.Çünkü karizmadır efenim.
  ... franchise
 2. 2.
  ayrıca titus,vinas solamnus adlı fantezi kitapta çok meşhur bir büyücüdür.Çoğu savaşa katılmıştır.Solamniya Şovalyelerinin kurucuları arasındadır.
  ... vakatanka
 3. 3.
  cnbce nin yayınladığı rome dizisindeki karizma karakter.kumar oynarken karşı tarafın hile yaptığını anlayınca ilk önce hafif gülümseyip sonra adamın kafaya bıçağı sokması beni benden almıştır.
  ... armi
 4. 4.
  ölmeden önce * arkadaşı vorenus ve karşılıksız aşkı eirene için dua edip böcek kurban eden cahil şirin korkusuz şahsiyet.
  ... goliath
 5. 5.
  zeki olmayan, asi ama, mert bir adamdır.
  ... karga
 6. 6.
  ayrıca diziye göre klopatra yı sezar a götürürken, klopatranın planı olarak onunla yatmış ve bundan bir çocuğu olan klopatra, sezar ın kendini baba zannetmesini sağlamıştır. sezar doğan çocuğu elleriyle havaya kaldırırken onu coşkuyla selamlayan askerlerin arasında titus pullo da vardır. olaydan haberdar olan arkadaşı vorenus o an kendisine ters ters bakmış ve titus bağırmayı kesmiştir.
  2 ... suzergecer
 7. 7.
  Rome dizisinin en mükemmel karakteridir. sevdikleri uğruna ölüme gözü kapalı giden bir kişiliktir. sevdiği kızı kölelikten kurtarıp onu serbest bırakarak evlenmeyi teklif edecek kadar alçak gönüllü, yine sevdiği kızın başka bir adama aşık olduğunu duyunca o adamı öldürecek kadar psikopattır. gözündeki en değerli şey 13. lejyondur. Güçlüdür, karizmatiktir, cesurdur, aşırı derecede saftır. Arenadaki dövüşü, kleopatra ile geçirdiği dakikalar, kendisine katil diyen yaşlı teyzeye verdiği tepki, tanrılara böcek kurban etmesi, octaviusu genel eve götürüşü dizinin unutulmazları arasında yer alır.
  1 ... delismen
 8. 8.
  Tam bir erkek profili çizmektedir,güçlü, kuvvetli, vicdan sahibi, herşeyi kavga ile çözmeye çalışan, nezaketten kibarliktan yoksun, doğa-orman kanunları ile hayatını yaşayan, duyguları olduğunu bilen fakat onları çok fazla dinlemeyen, dinleyemeyen bir karakter, hastasıyız.
  1 ... kadehkar
 9. 9.
  romeun 2. sezonunun 2. bölümünde bir ara kleopatra ile göz göze gelerek eski günlerini yad eden karizmatik dizi karakteri. tabi kolay kolay unutulmuyor o kleopatra, o çadır, o duvardan duvara vurmalar falan...
  ... delismen
 10. 10.
  "dünya sikime minare götüme" şeklinde yaşayan rome karakteri, hastasıyım.
  1 ... disco inferno