bugün

izlediğimde midemi kaldıran.Ama action dolu bir dizi.
darly ve merle muhtemelen karşılaşmayacak vali ibnesi darly'yi kendi tarafına çekmeye çalışacak falan filan ama beth'e bir şey olmasın gerisini siktir edin.o kız çok büyük kayıp olur.bıyıklı sarışın mahkum da düz duvara tırmanıyor.beth'e kaymaz inşallah.
3. sezona güzel bir giriş yapmıştır ama;

--spoiler--

Zombilerin kafası pamuk şeker mi, haribo altın ayıcık mı (bu bir reklamdır) mına köyüm çubuğu, çomağa soktun mu giriyor çıkıyor. Hadi diyelim bizim elemanlar çok kuvvetli. Bir vuruşta kafaları falan kopartıyorlar. E o zaman Hershell'a neden eziyet çektirdin rick reyiz. 10 vuruşta kesemedin amk. Zombiye gelince tek vuruş, hershell'a gelince ouuvvv yapmayın böyle şeyler çok ayıp.

Ya sana ne demeli lori kezbanı. inşallah o çocuk içinde patlar da görürsün rick'in dick'ini...

--spoiler--
sezon finaline erken giren dizidir. *
sol framede görününce acaba bir sürpriz yapıp yayınlandı mı lan acaba dedim. ya da belki de ben yanlış anlamışımdır sezon arası vermemiştir gibi farklı kombinasyonlarda düşünceler geçti kafamdan. bu ara bombok hayatıma küçük bir sürpriz bir mutluluk mu gelecekti yoksa dedim. lan bak bazen güzel şeyler de oluyor işte kendine gelsene dedim kendi kendime. evet bunlar ortalama 2 saniyede geçti kafamdan. inanmak istediğine inanmak diye bir olay var ya bunun da bokunu çıkardım sanırım. keşke şubat gelse dediğim rüyalarıma zombiler giren dizidir. heyecanla beklenir.
kısa bir ara vermiş olan dizidir. sezonun devamı şubat 2013 de olacaktır. sabırsızlıkla bekliyoruz.
1-2 bölüm izlediğim, hiç bir zevk almadığım, gereksiz yere gerilmekten başka bir işe yaramayan zombi dizisidir.
sezon arası vermişler, 3. sezon 8.bölümü izledikten sonra bi boşluk böyle. gelsin artık şubat. darly'yle piç kardeşi merle'nin sonu nolucak, valinin orospusu olan andrea bi atak yapıp olaya el atacak gibi. carl da büyüdü bi yakışıklı olmuş, bety'nin gözü onda gibi. rick de mala bağladı karısını kaybettikten sonra. ama lori'nin doğum sahnesi duygusaldı be. buarada meggie gibi güzel kızın koreli pizzacıya yazmasını. gerçi dünyada erkek mi kalmış anacım.
şubata kadar ara veren dizidir , zırt pırt ara veriyorlar amına koyayım ya tam heycanlanıyoruz oldu bu iş diyoruz maalesef ara veriliyor .
Çizgiromanını bilmiyorum ama diziyi izlemesi çok keyifli. Başarılı bi yapım.
ilk sezonunu bir çırpıda bitirdiğim fim tadında dizi.
Bir sezon toplam 5-6 bölüm. ilk önce şaşırdım ama sonra adamlara hak verdim. Film tadında hatta çoğu filmden bile ayrıntılı bölümler çekmek zor.
Bir bölümün çekimi 3-4 haftayı alıyordur çünkü çok zahmetli iş.
Ama bir o kadar da gerçekci. Tamam zombiler falan da onları böyle çok ayrıntılı göstermeleri falan çok gerçekci.

Ayrıca diğer amerikan dizilerinde olan özelliği bu dizide henüz sezmedim. Yani amerikan milliyetçiliğini. Hani her filmde dünyayı amerikanlar kurtarır ya.
Aksine sezon finalindeki doktorun sözünü hatırlatırım ;

--spoiler--

bizim insanımız herşeyden vazgeçmişken , fransızlar son noktaya kadar ümit aradılar.

--spoiler--
insanın midesini kaldıran ama bir o kadar da izleten dizidir.
kıyamet akabinde devletin, adaletin olmadığı dünyada insanların nasıl evrileceğini anlatan dizi. zombiler işin süsü kıvamında, yapımcı açıklamaları dikkate alındığında daha derin bir bakış açısıyla izlenilebilir.
S:2 E:7
--spoiler--
shane'in aylakları birer birer öldürdüğü sahne sonrası oluşan sessizlik ve bir anda sophia'nın aylak olarak kapıdan dışarı çıkışı üzmüştür.
--spoiler--
eskiden pazartesiyi hep bu dizi yüzünden çekebilirdim. ama şimdi iyice çekilmez oldu pazartesi. gel artık lanet olası şubat.
--spoiler--

--spoiler--

çizgi romanıyla aynı hikayede gitmesi istenmeyen dizi..

malum kimse rick reyizi kolsuz izlemek istemez.

--spoiler--

--spoiler--
glenn karekteriyle yollarını ayıran dizi. seviyorduk ama napalım artık.
(#17992832).
Film tadında dizi olduğu gerçektir. Her bölümünde çok fena heyecan vardır. Zombiler falan. Çok fantastik bir dizidir. izlemeyen gerçekten kaybetmiş demektir. An itibarıyla başladığım dizidir. Dizinin konusu zombi istilası'dır.
görsel
4 sezon ne zaman gelecek diye beklediğim dizi.
arkadaş tamam anlıyorum türk dizilerinin 10 katı daha güzel dizi yapıyorsunuz.ama bu sezon araları niye bu kadar uzun.
zaten dizinin bir bölümü 1 saat.üstüne üstelik bir sezonda 10 15 bölüm oluyor.bu kusurları olmasa muhteşem bir dizi.ha kusurları varmı var.ama gidip emirin yolunu izliyeceğime bunu izlerim daha iyi.
herkes bir anda intihar ederse ne olur sorusunun cevabının en açık bir biçimde verildiği dizidir.
üçüncü sezonda henüz 9. bölüm yayınlanmadığından demek ki 3. sezon bitmiştir. 4. sezon ne zaman başlayacak diye düşünmeye başladığım harika bir dizidir.
yeni sezonu 10 şubat günü yayınlanmaya başlayacaktır.
3.sezon 16 bölüm ve 4.sezon 24 bölümden oluşacakmış. Bu haberle çok sevindiren dizidir.
Ayrıca 3.sezona kaldığı yerden şubat ayında devam edecektir.
güncel Önemli Başlıklar