bugün

Ara sıra kendi kendime sorduğum bir sorudur bu. Herkesin bir anda intihar ettiğini düşünsenize. Yaratıcı ne yapar acaba, server'lara res atıp ardından restart game mi yapar? ne yapar merak ediyorum.*
dünyada insan kalmaz. her taraf cesetlerle dolar. o cesetler çürür zamanla, binalar çürür, binaların çevresini otlar sarar, dünya doğal haline yavaştan dönüşe başlar, ama garip bir şekil alır.
diye tahmin ediyorum. tabi aynı anda ölen milyarlarca insanın atmosfere aynı anda salacakları gazlar dünyaya zarar da verebilir.
gol olur.
ah canım benim hep birlikte depresyona mı girdiniz denir.
insan cesetlerinden yayılan salgın hastalıklar hayvanların da sonunu getirir. bu durumdan karlı çıkansa mikroorganizmalar olur.*
herkes ölürse bizi kim gömecek lan ? sorusunu akıllara getiren olaydır.
ortalık aynen the walking dead olur.
Kesin fikrinden cayıp dünyanın kendisine kalacağını düşünen cin fikirliler olur, dünyada sadece türkler ve çinliler kalır. Japonlar çok onurlu insanlar, sözlerinden dönmezler ama.
kıyamet kopar, hayvanlarda bizim leşimizi yer sonrada dünyayı sadece hayvanlar kullanır yıllar sonrada dünya sadece amazon ormanlarına döner.
dünya dışı zeki yaşamın * * müdahalesi sonucu yaşam yeniden başlar.
morglar kahvehane olur.
biz insanız sonuçta lavuk insanlarız. bu yüzden aramızdan çoğu intihar edermiş gibi yapıp intihar etmeyecektir. ihtimal vermediğim durum.
(bkz: i am legend)
azrahil için facia olur.
kurtulanlar olur.
intihar edemeyecekleri kimlerin nasıl öldüreceği tartışmasıyla daha uzun bir süre gerçekleşmesi imkansız olasılık. şu an için bunun mümkün olabilen en yakın yolu sadece insanlara etkili olabilecek bir ölümcül hızlı virüs enfeksiyonudur. fakat bu dahi şüphelidir. diğer olasılıklar kıyamet senaryoları ile örtüşür ve hayatı tümden yok eder. fakat yine de böyle bir durumda hiç kimse ne olacağını asla bilemez. direkt göt oluruz.
hiç olmadı bi kedi köpek üstümüze toprak atar canım, o kadar da kötü değil...
dünya bug'a girer.