bugün

entry'ler (994)

trendyolun türkiye nin ilk decacorn u olması

Trendyol 1,5 milyar dolarlık yeni yatırım ile değerlemesini 16,5 milyar dolara çıkardı. Böylece Trendyol, değeri 10 milyar doları geçen şirketler için kullanılan “decacorn” tanımına sahip ilk Türk teknoloji şirketi oldu.

Yeni yatırım turu, Amerika’nın önde gelen yatırım fonlarından General Atlantic ve dünyanın en büyük teknoloji şirketlerine yatırım yapan Japonya merkezli, SoftBank Investment Advisers yönetimindeki SoftBank Vision Fund 2 liderliğinde gerçekleşti. Berlin merkezliPrinceville Capital, ADQ (BAE) ve Katar Yatırım Otoritesi (QIA) de yatırım turuna katıldı.

18 günlük lüks tam kapanma izin paketi

atarsa 17...

rock n coke bugün olsa kimler olurdu

türkiye'nin en efsane etkinliği olarak hala adından söz ettirir rock'n coke.

günümüzde her hafta bir festival olduğunu düşünürsek bugün yapılsa kapanan atatürk havalimanında inanılmaz bir konser olurdu diye düşünüyorum.

ne yapsak bi organizatör bulup yazarların istediği isimleri çağırıp geri mi getirsek efsaneyi :D

dip not : ceza ve kıraç kesinlikle olmalı , böyle atışmaları çok özledik...

ezel dizisinden akılda kalanlar

''Ömer'in nesini anlatayım sana kardeş
Ömer işte öyle herhangi biriydi.
Ömer önemsizdi.
Ömer cahildi.
Ömer saftı.
Ömer'i kullandılar, horladılar.
itip kaktılar Ömer'i.
Sonra da fırlatıp bir kenara attılar
Ömer'den ne kaldı ki sana ne anlatayım kardeş.''

en iyi brad pitt filmi

güncelleyerek once a upon time in hollywood demek isterdim ama benim için hala fight club 1 numaradır.

ad astra'yı henüz izlemedim fakat brad pitt bile fight club cevabını verir bu soruya.

se7en , ocean's serisi , fury , twelve monkeys bir diğer efsane filmleridir.

seni dmtakln yaratmayan rabbin için ne yaptın

akıllarda merak uyandıran sorudur.

bugün sizi demet akalın olarak yaratmayan yüce rabbiniz için ne yaptınız ?

susamam

Bu müziği 11 yıldır dinlediğim için bir kez daha gurur duyduğum çalışma.Hepsinin ağzına sağlık harbiden müthiş olmuş.

#susamam

müslüm gürses duman olmadı yar

yıllar sonra canlı performans videosu internete koyulmuş müthiş performans.

müslüm gürses huzur içinde yatsın...

https://www.youtube.com/watch?v=Bn7ULThxh2s

krizden etkilenmeyen sektorler

etkinlik,organizasyon ve reklam sektörü asla etkilenmiyor.Çünkü insanlar cebindeki son 5 lirası ile bile eğlenmek isteyecek duruma geldi.

izmir orman yangınında alamos gold iddiası

bu konunun daha da büyümesi gerektiğini düşünüyorum , sözlükte entry olarak kalmamalı.çünkü bir iddaadan daha fazlası.

bu kadar kanı bozukluk nasıl olabiliyor gerçekten anlamak mümkün değil.

mobeseye yakalanan kamyoncu

tavşan olduklarından şüpheleniyorum , ne izledim lan ben ?

dünyada yaygın olup türkiyede olmayan etkinlikler

artık dünyada ritüel haline gelmiş ama henüz ülkemizde 1 tane bile gerçekleşmemiş etkinliklerdir.

sponsor bulunamaması , cesaret edilememesi gibi sorunları da içinde barındırmakta.

hatem ben arfa

bugün de fenerbahçe'ye geldi çok şükür.

ynw melly

iki arkadaşını öldürdüğü gerekçesi olarak yaptığı murder on my mind şarkısı delil olarak sunulmuş yetenekli siyahi rapçi.

aklında cinayet işlemek olabilir ama sadece aklındadır umarım diye düşünüyorum.

7 senede 1964 kadın cinayeti işlenmesi

son 3 senede %1400 artmış olması daha da büyük bir facia.

kırıkkale de boğazı kesilerek katledilen kadın

görsel

tech n9ne

01 Eylül 2019 Masquerade Club de Türkiye'de ki ilk konserini verecek harika amerikalı rapper.

işin güzel olan kısmı ise herhangi bir organizatör getirmiyor Türkiye'ye.kendi dünya turnesine Türkiye'yi eklediğini söylemiş.'

ve konuk olarak ceza'yı davet etmiş.

jurgen klopp un dahi olması

günümüz liverpool teknik direktörü jurgen kloop yine dahiliğini konuşturmuş.

geçtiğimiz aylarda şampiyonlar ligi finalinde liverpool tottenham'ı 2-0 yenip şampiyonlar ligi kupasını müzesine götürmüştü.

bu maçtan az bi zaman önce rakibinin oyun tarzı ile benfica b takımının oyun tarzının aynı olduğunu fark eden kloop , bütün dünyadan sır gibi saklayarak benfica b ile gizli bir hazırlık maçı organize ettirmiştir.

öyle ki güncel tottenham oyuncularının özelliklerini taşıyan oyuncuları da bulup onları maça adapte etmiştir.

böylelikle finale hazırlanıp kupayı kazanmış.

gerçekten çok zekice.

sessize almak

günümüz sosyal medyasını kullanmak için en gerekli şey.bayılıyorum sessize almaya.

acil servis

yeni şarkım ve video klibimdir.

youtube ile beraber tüm platformlarda yayındadır.1 tık uzağınızdadır sözlük hadi yükseltelim şunu.

(bkz: kendi reklamını yapan yazar)

https://www.youtube.com/watch?v=qOhwH07KbJQ