bugün

entry'ler (604)

tüm şarkıları güzel olan albümler

tarkan- ölürüm sana.

ama olsundu

nefes alıyordu.

ilişkide olabilecek en güzel şey

huzurdur. o yokken bile kafanızı yastıga koydugunuzda rahat ve huzurluysanız bundan güzeli yoktur. ya da canınız sıkkın oldugunda elinizi tutup size hiçbir şey söylemeden "hepsi gececek" hissini yasatıyorsa guzel bir ilişkiye sahipsinizdir, degerini bilin.

yazarların vasiyetleri

telefonum en yakın arkadaşım tarafından imha edilsin.

en yakındaki kitabın yazarı

Hakan günday.

yazarların elfçe isimleri

sizi ilgilendirmez ama: Tári Culnámo.

vikings

gercek efsanelere ve tarihsel figurlere dayanan mukemmel bir dizidir. kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. her izleyisimde mutfaktan bicagi alip saga sola sallayasim geliyor, ragnar'la gidip katliam yaparim, rollo'yla da yapabilirim farketmez. ayrica dizide bir ablamiz var ki ismi lagertha, gercekte o kadar olmadigi soylense de dizide tam bir amazon olarak karsimiza cikiyor ve guzelligiyle de epeyce etkiliyor. ne yazik ki yerini bir prensese kaptiriyor. savas ve kana doymak isteyenler icin vikings tavsiye edilir. ayrica kan kartali ismini verdikleri oldurme sekli cok zekice ve etkileyici.

beklemek

kimi ya da neyi bekledigine gore, sikici da olabilir heyecanli da.

sözlüğe aşık olmak

yokluktan kaynaklanan bir durum olabilir.

metro turizm keki

anadolu seyahatin verdigi sandvicin yerini tutmaz.

1 74 ten uzun kız

boyu 1.75den kisa olan erkegin hoslanmayacagi kizdir.

ben bu yazıyı sana yazdım

sana, satirlarca kelime dokebilecek duygu birikimim var mi bilmiyorum ama şu var ki, yanimda olman dunyanin en guzel hislerinden biri.

günümüz kızların en büyük sorunları

gunumuz kizlarinin en buyuk sorunu hemcinsleridir. evet, sosyal medyada kici basi acik fotograf yukleyip sevgililerimizin like'larini kapan kizlar gercekten kiskanclik krizlerine sebep oluyorlar.

sözlük yazarlarının doğum yerleri

izmit/kocaeli.

kardeşe yapılan işkenceler

benim abim kucukken kokmus coraplarini agzima sokmaya calisiyordu. cok zor zamanlardi sozluk cok.

kız babalarının korkulu rüyası

kizinin zenciyle evlenmesi.

90lı yılların şarkıları

gel etme gozlerim yaslarla doldu bak kimse silmiyor hani zamanla kururdu?

sözlük yazarlarının okuduğu bölümler

turk dili ve edebiyati.

22 yaşında üniversite 1de okumak

benim icinde bulundugum durumdur. once 2 sene baska bi universitede ogrenim gorup 21 yasimda bambaska bir bolume kaydolup o bolumde de sinifta kalip 22 yasimda hala 1. siniftaydim neyseki daha yeni 23ume girdim ve okullarin acilmasiyla 2. sinifa gecmis olucam.

her bayram yapılan şeyler

ev baklavasi yemek.